افزونه رایگان وردپرس

3 بهترین افزونه صفحه بندی وردپرس برای ساختار بهتر شماره گذاری صفحات

بهترین افزونه صفحه بندی وردپرس

اگر می خواهید برای کاربران هنگامی که در سایت شما هستند یک تجربه لذت بخش را ایجاد کنید، صفحه بندی قسمت بسیار مهمی است. هر سایتی یک قسمت وبلاگ دارد و بعد از مدتی که مطالب زیاد منتشر می کنید بهتر است که آنها را صفحه بندی کنید چون علاوه بر اینکه سرعت بارگذاری صفحه بسیار پایین خواهد آمد، از جهات دیگر هم برای کاربران ناخوشایند خواهد بود.

به صورت پیش فرض تمام قالب وردپرس ها صفحه بندی دارند و در هر صفحه فقط چند نوشته را نمایش می دهند. اما این صفحه بندی می تواند بسته به قالب وردپرس بسیار ساده و … باشد. به همین خاطر ما در این مقاله 3 بهترین افزونه صفحه بندی وردپرس رایگان را به شما معرفی می کنیم که  از طریق آنها می توانید ساختار صفحه بندی را بسیار بهتر و پیشرفته تر کنید. (ممکن است قالب وردپرس شما از صفحه بندی پشتیبانی نکند که باز با این افزونه ها که در ادامه معرفی می کنیم، می توانید این قابلیت را به سایت خود اضافه کنید)

صفحه بندی وردپرس

بهترین افزونه های شماره گذاری صفحات وردپرس


1. افزونه WP-PageNavi

افزونه WP-PageNavi

از افزونه WP-PageNavi می توان به عنوان محبوب ترین افزونه صفحه بندی وردپرس نام برد که تعداد نصب بسیار بالایی را در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است. این افزونه بسیار قابل تنظیم است و علاوه بر اینکه می توانید از یک ظاهر زیبا استفاده کنید، به راحتی می توانید متن های اولین و آخرین را به دلخواه با متن خود نمایش دهید. همچنین می توانید تنظیم کنید که در وبلاگ اول قدیمی ترین مطالب نمایش داده شود یا جدیدترین!

2. افزونه Pagination by BestWebSoft

افزونه Pagination by BestWebSoft

اگر به دنبال یک افزونه صفحه بندی ساده تر با استفاده آسان هستید افزونه Pagination by BestWebSoft می تواند انتخاب خوبی باشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید نصب و فعالسازی افزونه است، پس از آن یک سیستم صفحه بندی برای نوشته های شما ایجاد می شود.

بعد از نصب افزونه یک صفحه اختصاصی تنظیمات دریافت می کنید که در آنجا می توانید ویژگی ها و نحوه کار افزونه را شخصی سازی کنید. با این افزونه نه تنها صفحه بندی برای مطالب وبلاگ فعال می شود، بلکه می توانید آن را برای دسته ها، برچسب ها، صفحات نویسنده و … فعال کنید. همچنین گزینه های سفارشی سازی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند ظاهر بلوک صفحه بندی را تغییر دهید، از این گزینه ها می توانید برای تغییر عرض ، تراز ، تغییر حاشیه ، اضافه کردن رنگ های پس زمینه، رنگ متن و …. استفاده کنید.

3. افزونه WP-Paginate

افزونه WP-Paginate

WP-Paginate یک افزونه صفحه بندی ساده و انعطاف پذیر است که ناوبری بهتری را در سایت وردپرس شما فراهم می کند.

علاوه بر افزایش تجربه کاربری، با ارائه لینک های بیشتر به محتوای خود می توانید سئو سایت را افزایش دهید. و همچنین می توانید برای لینک های صفحه بندی CSS  سفارشی وارد کنید.
در این افزونه می توانید قبل یا بعد از صفحه بندی ، عناصر دلخواه را اضافه کنید.

خب این 3 مورد از بهترین افزونه های صفحه بندی بود که می تواند برای ساختار بهتر شماره گذاری صفحات وردپرس به شما کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید تعداد نوشته هایی که در صفحات وبلاگ نمایش داده می شوند را به دلخواه تغییر دهید، برای اینکار می توانید آموزش تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ وردپرس را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *