آموزش وردپرس

آموزش تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ وردپرس

تغییر تعداد نوشته ها در وبلاگ

به صورت پیش فرض در تمام صفحات وردپرس تعداد 10 نوشته نمایش داده می شود که ممکن است افراد به دلایلی تعداد نمایش نوشته ها در صفحات وبلاگ را کاهش یا افزایش دهند. تغییر تعداد نوشته ها در صفحات وردپرس بسیار ساده می باشد و شما به راحتی می توانید آن را تغییر دهید در این مقاله ما نحوه تغییر تعداد نوشته ها در صفحات وردپرس را به شما آموزش می دهیم.

تغییر تعداد نوشته ها در وبلاگ

برای تغییر تعداد نوشته ها در صفحات وردپرس باید وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و به قسمت تنظیمات » خواندن مراجعه کنید. حالا در این قسمت باید بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ را که 10 می باشد به هر عددی که می خواهید تغییر دهید و بعد از انجام آن بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

تغییر تعداد نوشته ها در وبلاگ

الان اگر صفحات سایت خود را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که تعداد مطالب در هر صفحه همان است که شما می خواهید.

چند نوشته باید در صفحه وبلاگ نمایش داده شود؟

همانطور که در بالا هم ذکر شد به صورت پیش فرض 10 نوشته نمایش داده می شود و شما هم باید در انتخاب این عدد هوشیار باشید. عمده ترین دلیل انتخاب 10 نوشته برای افزایش سرعت سایت وردپرس و افزایش سئو سایت است، چون هر چه تعداد نوشته ها کمتر باشد حجم صفحه هم کمتر خواهد بود و باعث افزایش سرعت و سئو سایت شما می شود.

ما در سایت تم فارس در هر صفحه تعداد 12 نوشته را نمایش می دهیم. و شما هم هر تعداد که مدنظرتان است را می توانید تنظیم کنید ولی ما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان تعداد کمی از نوشته ها را در هر صفحه سایت نمایش دهید تا باعث کند شدن سایت خود نشوید.

خب به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که نحوه تغییر تعداد نوشته صفحات وردپرس را یاد گرفته باشید همچنین ممکن است بخواهید که آموزش نمایش تعداد کل نظرات وردپرس را ببینید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *