افزونه رایگان وردپرس, امنیت وردپرس

5 بهترین افزونه ضد اسپم برای وردپرس

بهترین افزونه ضد اسپم

اگر صاحب یک وب سایت هستید و برای بازدید کنندگان خود یک بخش نظر دارید، تنها موردی که باید به دنبال آن باشید، ترافیک شبکه ناخواسته است که پیام های اسپم را در وب سایت شما قرار می دهد. هرزنامه ها می توانند در ایجاد جدائی از کاربران مشتاق شما نقش اساسی داشته باشند و می توانند تعداد کاربران سایت شما را به پایین ترین حد برسانند!

وقتی در مورد اسپم صحبت می کنیم، این می تواند هر چیزی باشد. از تبلیغ برای خرید خانه یا افزایش سئو سایت؛ تقریبا هر چیزی که به محتوای ارسال شده در وب سایت شما مربوط نباشد، دقیقاً چیزی جز پیام اسپم نیست.

اگرچه، می توانید به صورت دستی هرزنامه ها را از سایت خود حذف کنید، اما این بسیار وقت گیر خواهد بود و راه های بسیار ساده تری برای حذف هرزنامه ها در سایت وردپرس وجود دارد.

در ادامه ما 5 بهترین افزونه وردپرس ضد اسپم را معرفی می کنیم تا به دلخواه یکی را برای استفاده انتخاب کنید.

افزونه های برتر ضد هرزنامه وردپرس


 1. Akismet

افزونه Akismet

یکی از محبوب ترین افزونه های ضد اسپم در وردپرس ، Akismet است. محبوبیت آن به این دلیل است که آکیسمت تمام فعالیت های خود را از طریق یک سرور متمرکز انجام می دهد و به صورت کامل پیام های ناخواسته اسپم در وب سایت وردپرس شما را بررسی می کند. این افزونه توسط Automattic طراحی شده است، افرادی که وردپرس را ایجاد کرده اند. که این به شما اطمینان می دهد که همیشه با وردپرس سازگار خواهد بود. این افزونه به صورت خودکار توسط وردپرس به روز می شود.

تنها ایراد استفاده از Akismet این است که اگر سرور شما نتواند با سرور متمرکز Akismet ارتباط برقرار کند، وب سایت شما در برابر پیام های اسپم آسیب پذیر خواهد بود. تنظیمات پیکربندی افزونه بسیار محدود است، و این آن را به یک انتخاب برتر بین کاربران تبدیل می کند.

Akismet به صورت رایگان در مخزن وردپرس در دسترس است. اما اگر می خواهید از آن برای اهداف تجاری استفاده کنید، می توانید مجوز فعالیت آنها را با قیمت 5 تا 50 دلار در ماه خریداری کنید.

در صورت نیاز می توانید آموزش نحوه راه اندازی Akismet را ببینید.

2. Anti-Spam Bee

افزونه Anti-Spam Bee

هنگامی که صحبت از قابلیت اطمینان و اثربخشی می شود، Antispam Bee یک راه حل یک مرحله ای برای نظرات اسپم ناخواسته است. نه تنها این، بلکه پیگیری های آدرس IP را نیز حفظ می کند، بنابراین اسپم های دریافتی دوباره نمی توانند وارد دامنه شما شوند. کلیه کاربران ورودی با یک سرور متمرکز اعتبار سنجی و همگام سازی می شوند.

این سیستم حاوی یک سیستم اطلاع رسانی داخلی است تا شما را در مورد نظرات هرزنامه با خبر کند و به طور خودکار پوشه های اسپم را برای شما پاک می کند. این افزونه کاملاً رایگان است و در مخزن وردپرس یافت می شود.

3. Spam protection

افزونه Spam protection

این افزونه یک افزونه مبتنی بر ابر است و تقریباً شبیه Akismet است و محبوبیت ویژه ای در بین کاربران دارد:

برخی از کارهایی که Spam protection انجام می دهد:

  • نظرات اسپم را متوقف می کند.
  • ثبت نام هرزنامه را متوقف می کند.
  • سفارشات هرزنامه را متوقف می کند.
  • جلوی رزرو هرزنامه را می گیرد.
  • نظرسنجی های مربوط به هرزنامه را متوقف می کند.
  • هرزنامه را در ابزارک متوقف می کند.
  • هرزنامه را در ووکامرس متوقف می کند.
  • نظرات اسپم موجود و کاربران اسپم را بررسی و حذف می کند.

افزون بر عملکرد، افزونه تجزیه و تحلیل آماری پیشرفته ای در مورد تعداد اسپم های موجود در وب سایت وردپرس شما ارائه می دهد و با یک گزارش نظر درباره اسپم همراه است.

4. WPBruiser {no- Captcha anti-Spam}

افزونه WPBruiser

WPBruiser یک افزونه شگفت انگیز ضد اسپم برای حذف ورود به سیستم، نظرات در مورد هرزنامه ها و حملات بی رحمانه است. نصب این افزونه وردپرس آسان است و پیکربندی آن بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد. این افزونه کپچا یا هیچ زمینه دیگری را نشان نمی دهد، به این معنی که این افزونه بدون از بین بردن تجربه و طراحی کاربر وب سایت شما، از ایجاد هرزنامه جلوگیری می کند.

این افزونه نه تنها اسپم را شناسایی می کند بلکه آنها را نیز از بین می برد و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می شود. WPBruiser همچنین به خدمات خارجی اعتماد ندارد و ورود شما را کاملاً ایمن می کند. همچنین از وب سایت شما در برابر تنظیم مجدد رمز عبور و … محافظت می کند.

 5. Stop Spammers

افزونه Stop Spammers

Stop Spammers یک افزونه قدرتمند ضد اسپم وردپرس است که قادر به انجام بیش از 20 چک اسپم های مختلف است و همچنین می تواند هرزنامه را از بیش از 100 کشور مسدود کند.

همچنین این شانس دوم به کاربرانی که قبلاً نظر اسپم را در وب سایت شما ارسال کرده اند، می دهد.

این افزونه برای جلوگیری از مسدود شدن کاربران واقعی، کپچا را نمایش می دهد. اما، در صورت شناسایی کاربر به عنوان هرزنامه، این نمایش داده می شود.

جمع بندی

 1. اسپم چیست؟

هرزنامه یک پیام نامربوط است که به وب سایت شما ارسال شده است.

 2. افزونه ضد اسپم چیست؟

افزونه های ضد اسپم برای جلوگیری از ورود هرزنامه به وب سایت وردپرس شما استفاده می شود. این افزونه ها اسپم ها را فیلتر کرده و هنگام شناسایی، به شما اطلاع می دهند. همچنین برخی از آنها این قابلیت را دارند که به طور خودکار آنها را حذف کنند.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه ضد اسپم را برای وب سایت وردپرس خود پیدا کرده باشید، همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را با عنوان راهنمای امنیت وردپرس ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *