پایگاه دانش, سئو وردپرس

22 ابزار برای انتخاب عنوان بهتر – تجزیه و تحلیل عنوان مطالب سایت

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

میخواهید سرفصل هایی را بنویسید که اولین تأثیرپذیری را داشته باشند؟ عنوان شما اغلب اولین (و تنها) شانس شما برای تحت تاثیر قرار دادن یک خواننده بالقوه، کاربر یا مشتری می باشد. در این آموزش، ما 22 ابزار برای انتخاب عنوان بهتر را معرفی خواهیم کرد.

عنوان شما تعیین می کند که آیا کسی که مطلب سایت شما را خوانده است، به اشتراک شما تبدیل شده یا محصول شما را خریداری کرده است. به همین دلیل است که شما نیاز دارید مقدار قابل توجهی از تمرکز خود را بر روی انتخاب عنوان های بهتر قرار دهید.

در اینجا 22 ابزار برای انتخاب عنوان بهتر وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند …

1: Sharethrough

26 ابزار برای انتخاب عنوان بهتر

ابزار سرشماری Sharethrough تیتر شما را تجزیه و تحلیل می کند و براساس الگوریتم زبانی چند متغیره ای که بر اساس اصول نظریه مدل رفتار و علم اعصاب و تحقیقات تبلیغاتی Sharethrough ساخته شده است، نمره ای به آن می دهد.

این الگوریتم بیش از 300 متغیر منحصر به فرد را شامل داده های EEG و پردازش طبیعی زبان می کند و عنوان های شما را به جذب توجه، افزایش تعامل و تحریک قوی تر می رساند.

2: سایت تجزیه و تحلیل عنوان

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

تجزیه و تحلیل عنوان مطلب سایت شما توسط CoSchedule باعث می شود تا به کیفیت کلی تیتر شما نمره دهد و توانایی شما را برای به دست آوردن ترافیک و سئو بیشتر افزایش دهد.

این ابزار یکی از برجسته ترین تحلیلگران برای انتخاب عنوان مناسب است که من دیده ام. این به شما نوع تگ شما را می گوید، کلمات کلیدی و ساختار کلی، دستور زبان و قابلیت خواندن را تجزیه و تحلیل می کند، و حتی به شما یک پیش نمایش از آنچه عنوان شما در جستجوی گوگل و به عنوان خط موضوع ایمیل است نمایش می دهد.

3: تحلیل عاملی بازاریابی عاطفی

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

آنالیز سرشماری ارزش بازاریابی احساسی توسط موسسه بازاریابی پیشرفته، عنوان شما را تجزیه و تحلیل می کند و براساس تعداد کل EMV (ارزش بازاریابی احساسی) کلمات کلیدی آن را نسبت به کل تعداد کلماتی که در آن وجود دارد، به دست می دهد.

رتبه EMV بر اساس تحقیق دکتر اکرم چیشتی است که در اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 آغاز شد. تحقیقات او نشان داد که صدای اساسی زبان می تواند واکنش احساسی ایجاد کند که در بعضی مواقع حتی قدرتمندتر از فرهنگ لغت به معنی خود است. در حالی که معنی یک کلمه گاهی اوقات اشتباه می شود، این زنگ های صوتی همیشه در یک سطح احساسی به همان شیوه تفسیر می شوند.

علاوه بر نمره EMV، شما همچنین خواهید دید که کدام یک از سه عامل بیشترین تأثیر را بر عهده شما می گذارند، که عبارتند از: فکری، ذهنی یا معنوی.

4: Charcounter

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Charcounter یک ابزار رایگان انتخاب عنوان است که تعدادی از کاراکترها و کلمات را در عنوان شما شمارش می کند.

از این ابزار برای بررسی اینکه تیتر شما (به ویژه عنوان SEO شما) کمتر از 60 کاراکتر است به طوری که به درستی در داخل جستجوی گوگل به نظر می رسد را نشان می دهد .

5: Headline Capitalization

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

مطمئن نیستید که کدام کلمه در تیتر شما سرمایه گذاری می شود؟ از ابزار Headline Capitalization استفاده کنید!

برای استفاده از این ابزار، فقط سبک سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید و سپس عنوان خود را تایپ کنید. این به طور خودکار کلمات مناسب را برای شما پیدا می کند.

ژنراتور عنوان

اگر مطمئن نیستید که در وهله اول باید چه عنوانی انتخاب کنید، در اینجا برخی از ژنراتورهای عنوان آمده است که می تواند کمک کند. با استفاده از این ابزار، شما کمبود ایده های خطی را ندارید!

6:  BlogAbout

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

BlogAbout قالب های سربرگ fill-in-blank را بر اساس موضوع شما ایجاد می کند. همه شما باید موضوع خود را انتخاب کنید و کلمات خود را برای تکمیل عناوین پر کنید. اگر قالب را دوست ندارید، فقط دکمه refresh را فشار دهید تا یک مورد جدید را برای شما ایجاد شود.

بهترین بخش این ابزار این است که شما می توانید عنوان های مورد علاقه خود را در “چک نویس” خود ذخیره کنید. فقط دکمه قلب را فشار دهید تا یک عنوان را برای بعد ذخیره کنید. هنگامی که نوت بوک خود را با ایده های عنوان پر کرده اید، این ابزار می تواند آنها را به شما ایمیل کند.

7: ایده محتوا تصادفی Portent

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

ایده محتوا تصادفی Portent عنوان ها را بر اساس عنوان شما تولید می کند. فقط عنوان خود را تایپ کنید تا یک تیتر برای شما ایجاد کنید!

این یک ابزار فوق العاده است  و حتی شما با تکه تکه کردن می توانید دلیل انتخاب هر کلمه را بفهمید!

8: ژنراتور عنوان مطلب HubSpot

نکات قبل از راه اندازی سایت

ژنراتور عنوان مطلب HubSpot از ابزار های مقایسه و تجزیه و تحلیل عناوین می باشد که شما در کادر مربوطه هر چند عنوان که در نظر دارید تایپ می کنید ، با ایپ عنوان ها یک دکمه با نام Give Me Blog Ideas برای شما ظاهر می شود که می توانید بر روی آن کلید کنید تا بهترین عنوان را به ترتیب به شما نمایش دهد. همچنین می توانید از عنوان های پیشنهادی خود ابزار هم استفاده کنید.

9: ژنراتور عنوان مطلب SEOPressor

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

ژنراتور انتخاب عنوان مطلب SEOPressor به شما عناوین جذاب بی پایان برای مطالب سایت خود بر اساس کلیدی که می خواهید در مورد آن بنویسید، می دهد.

برای استفاده از آن، فقط کلمه کلیدی خود را تایپ کنید و بهترین توصیف برای کلمه کلیدی خود را از منوی کشویی انتخاب کنید: اصطلاح عمومی، نام تجاری / محصول، رویداد، صنعت، محل، نام یا مهارت فرد. سپس، لیستی از ایده های سرشماری را برای شما تولید می کند.

10: ژنراتور  عنوان مطلب Biz

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

ابزاری با نام  Biz Generator یکی دیگر از ژنراتور های خوب برای استفاده و انتخاب عنوان مطالب سایت است. فقط عنوان خود را وارد کنید، و انتخاب کنید که اسم یا فعل است ، و چگونگی خواندن کلمات را انتخاب کنید. سپس دکمه ارسال را فشار دهید، و شما یک لیست عظیمی از ایده های عنوان برای انتخاب خواهید داشت.

لیست عنوان ها بر اساس طبقه بندی سازمان یافته است: بر اساس یک لیست در موضوعات مختلف. همچنین آنها  شامل یک نسخه ساده از لیست هستند که شما می توانید برای دسترسی آسان به آن چاپ و یا دانلود کنید.

11: Linkbait Title Generator

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Generator Title Linkbait یک ژنراتور سریع و ساده برای استفاده است. فقط کافی است عنوان خود را برای دریافت یک لیست طولانی از ایده های عنوان وارد کنید.

12: Quandary Content Idea Generator

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

ژنراتور ایده عنوان محتوا Quandary یک راه آسان برای فریب دادن پست های سایت، پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات و هر چیز دیگری است که برای یک عنوان نیاز دارید.

برای استفاده از آن، باید نام و ایمیل خود را برای یک حساب کاربری رایگان وارد کنید. سپس، شما 18 سوال ساده در مورد محصولات و خدمات خود را پاسخ خواهید داد و ایده محتوا Generator صدها ایده را برای شما ایجاد خواهد کرد.

ابزار تحقیقاتی سرچشمه

میخواهید بدانید کاربران شما به چه عماوینی علاقه داریند؟ در اینجا برخی از ابزارهای پژوهشی عناوینی هستند که به شما کمک می کند موضوعات دقیق و انواع عنوان هایی را که مخاطبان شما دوست دارند کشف کنید.

13: BuzzSumo

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

BuzzSumo یکی از ابزارهای مورد علاقه من است. فقط موضوع خود را وارد کنید،تا آن به شما یک لیست از محبوب ترین عنوان ها برای آن موضوع (رتبه بندی شده توسط تعداد سهام اجتماعی) نشان دهد.

کار دیگری که می توانید با این ابزار انجام دهید، این است که می توانید نشانی اینترنتی یکی از رقبای خود را وارد کنید و ببینید آنها از چه عناوینی استفاده می کنند.

14: Answer The Public

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

پاسخ عمومی نشان می دهد که چه سوالاتی در مورد موضوع شما مطرح می شود.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید، کشور خود را انتخاب کنید و سپس این ابزار انواع سوالاتی را که افراد برای گوگل تایپ کردن نمایش می دهد.

15: StoryBase

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

StoryBase یک ابزار کلیدی دیگری است که می تواند به شما در ایجاد سرصفحه های بهتر کمک کند. وقتی کلمه کلیدی خود را تایپ می کنید، لیستی از عبارات و سوالات معمولی که شامل کلمه کلیدی شما هستند را نمایش می دهد.

شما همچنین می توانید نتایج را بر اساس حجم جستجو مرتب کنید و کلمات کلیدی را برای لیست های بعدی ذخیره کنید.

16: Onalytica

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Onalytica یک ابزار انتخاب عنوان دیگر است که عنوان های تاثیر گذار رقبای شما را نشان می دهد. که موفق ترین هستند، بنابراین شما می توانید از آن اطلاعات در هنگام ساخت عنوان های خود استفاده کنید.

17: Moz Keyword Explorer

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Moz Keyword Explorer ابزار ایده آلی برای استفاده است، اگر شما به دنبال نوشتن یک مطلب هستید که در Google رتبه بندی می شود.

این ابزار نتایج جستجوی فعلی را برای کلیدواژه ای که می خواهید در عنوان خود استفاده کنید را تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس مشکل، فرصت و پتانسیل آن را رتبه بندی می کند.

ابزار تست عنوان A/B

هنگامی که یک عنوان خوب دارید، هنوز هم راه برای بهبود وجود دارد. شما ممکن است بخواهید تگ های خود را به صورت تست تقسیم کنید تا بتوانید بهترین ها را بدست آورید. در اینجا چند ابزار تست A / B وجود دارد که این کار را انجام می دهند.

18: Optimizely

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

ابزار بهینه سازی عنوان یکی از ابزار های کاربردی  است که می توانید از آن برای تست سرفصل، قیمت گذاری و ویژگی های محصول در وب سایت خود و در همه کانال های خود استفاده کنید.

شما می توانید Optimizely را برای تست سرفصل های خود و برای یک هدف خاص مانند نرخ کلیک، تبدیل، سهام رسانه های اجتماعی یا تعامل استفاده کنید. شما همچنین می توانید سرفصل های خود را در ترکیب با طرح کلی خود تست کنید.

19: HeadlineEnvy

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

HeadlineEnvy یک افزونه وردپرس است که توانایی عنوان A / B را در بالای صفحه ایجاد می کند.

با استفاده از این افزونه وردپرس، شما می توانید عنوان های زیادی را امتحان کنید. شما حتی می توانید سرفصل های خود را در ناوبری خود و یا در هر جای سایت که از عناوین (و نه فقط پست های وبلاگ) استفاده می کنید، تست کنید. هنگامی که از نتایج آماری قابل توجهی برخوردار هستید و بهترین عنوان برای مطلب انتخاب شده است، می توانید آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار مطلب با عنوان برتر بروزرسانی شود.

20: Taboola

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Taboola یک شبکه تبلیغاتی است، اما همچنین بینش منحصر به فردی را در سرفصل هایی که مردم بیشتر به آنها توجه دارند، می دهد.

علاوه بر کمک به شما برای افزایش ترافیک و پایه مشتری با شبکه خود، Taboola شامل ابزار تست است. شما می توانید عناوین خود را در برابر الگوریتم های سرعت سفارشی انتخاب کنید که براساس داده های خدمات توصیه شده محتوا است.

21: Qualaroo

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Qualaroo یک ابزار است که به شما امکان می دهد تا از کاربران وب سایت خود مطلع شوید که کدام عنوان (یا هر چیز دیگری در وب سایت شما) بهترین است.

با استفاده از Qualaroo به بررسی بازدید کنندگان سایت خود بپردازید و از علاقه های آنها باخبر شود و ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

22: Crazy Egg

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان

Crazy Egg یک ابزار نقشه برداری است که به شما اجازه می دهد دقیقا ببینید چه عناصری در سایت شما موثر هستند. و از این اطلاعات برای ایجاد عنوان های موفق تر استفاده کنید.

جمع بندی

شما اگر می خواهید بازدیدکننده های بیشتری به سایتتان هدایت کنید باید بهترین عنوان ها را داشته باشید و راه حل آن هم این ابزار های رایگان است که به شما کمک می کند بهترین عنوان ها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *