افزونه وردپرس

بهینه سازی تصاویر وردپرس با افزونه WP Smush Pro | فشرده ساز عکس وردپرس

افزونه WP Smush Pro

تصاویر به صورت قابل توجهی در کاهش سرعت سایت شما نقش دارند و همان طور که می دانید سرعت سایت مهم ترین ملاک رتبه بندی موتورهای جستتجو و عاملی مهم در رضایت کاربران سایت شما می باشند. ولی نگران نباشید! برای جلوگیری از کاهش سرعت سایت شما یک راه حل اصولی به نام افزونه WP Smush Pro وجود دارد.

افزونه اسموش پرو محبوب ترین، سریع ترین و ساده ترین راه حل برای فشرده سازی تصاویر در وردپرس می باشد.

افزونه WP Smush Pro به صورت خودکار تمامی تصاویری را که در سایت آپلود می کنید بهینه سازی می کند. به بیانی ساده تر یعنی اینکه این افزونه بدون افت و کاهش کیفیت تصاویر به میزان بسیار زیادی حجم آنها را کاهش می دهد، تا زمان بارگذاری صفحات سایت شما و همچنین سئو سایت شما بهبود یابد.

نگران تصاویر قبلی آپلود شده در سایت خود نباشید چون شما فقط با یک کلیک می توانید تمام آنها را بهینه سازی کنید.

افزونه WP Smush Pro

تفاوت افزونه WP Smush Pro با نسخه رایگان چیست؟

شما می توانید در مخزن وردپرس نسخه رایگان افزونه وردپرس اسموش را دانلود کنید اما باید توجه داشته باشید که:

  • نسخه رایگان علاوه بر اینکه فارسی نیست دارای محدودیت های بسیاری است.
  • شما در نسخه رایگان فقط می توانید چند عدد از عکس های خود را بهینه کنید، در صورتی که در نسخه حرفه ای اسموش می توانید به صورت نامحدود تصاویر خود را بهینه سازی کنید و هیچ محدودیتی نخواهید داشت!

و خیلی از ویژگی های دیگر که  مهم ترین آنها را در ادامه ذکر می کنیم.

بهینه سازی تصاویر بزرگ

افزونه WP Smush Pro

تصاویر بزرگ عاملی بسیار مهم در سرعت سایت ها هستند و اگر آنها را بهینه سازی نکنید قطعا به شدت باعث کاهش سرعت سایت شما می شوند و همین موضوع هم باعث می شود تا سئو سایت شما به شدت آسیب ببیند.

همان طور که در بالا هم ذکر شد از مهم ترین ویژگی های اسموش پرو کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت می باشد و افزونه اسموش پرو این کار را به صورت خودکار به سادگی برای شما انجام می دهد.

باید بدانید که شما می توانید به راحتی تصاویر را از دوربین خود به وردپرس منتقل کنید چون اسموش تا بیش از 32 مگابایت را به راحتی بهینه سازی می کند.

تشخیص اندازه نادرست تصاویر

افزونه WP Smush Pro

WP Smush Pro علاوه بر فشرده سازی تصاویر کارهای دیگری را هم انجام می دهد.

افزونه اسموش تشخیص می دهد که اندازه کدام عکس ها نادرست هستند و در سرعت سایت شما تاثیر منفی می گذارند. و تمام خطاهای سرعت صفحات شما را حل می کند!

امکان انتخاب محدودیت برای حداکثر اندازه تصاویر

افزونه WP Smush Pro

شما می توانید حداکثر عرض و ارتفاع تصویری که در سایت شما آپلود می شود را تنظیم کنید تا اسموش در هنگام آپلود عکس ها اندازه تنظیم شده توسط شما را با عکس موردنظر مقایسه کند.

فشرده کردن هر تصویر در هر دایرکتوری

افزونه WP Smush Pro

بهینه سازی تصاویر توسط اسموش فقط محدود به کتابخانه رسانه وردپرس نمی شود بلکه شما می توانید یک پوشه را انتخاب کنید تا تمام تصاویر آن فشرده سازی شود. ( بهینه سازی تصاویر ذخیره شده در هر پوشه از جمله تصاویر موجود در هر افزونه وردپرس و قالب وردپرس!)

یکپارچگی افزونه اسموش پرو

افزونه WP Smush با NextGEN Gallery ، WP Offload S3 و WP Retina 2x کاملا ادغام شده است. که به نمایش تصویر با کیفیت بالا با کوچکترین اندازه فایل کمک می کند. همچنین لازم به ذکر است که افزونه اسموش پرو با تمام افزونه های محبوب دیگر از جمله افزونه Wp Rocket ادغام شده است.

فشرده سازی خودکار تصاویر

افزونه WP Smush Pro

شما می توانید گزینه فشرده سازی خودکار را فعال کنید تا هر تصویری را در سایت آپلود کردید به صورت خودکار بلافاصله بدون نیاز به انجام کاری بهینه سازی شود.

امکان استفاده برای چندین سایت

شما می توانید اسموش را برای چند سایت به صورت تنظیمات عمومی و یا تنظیمات جداگانه برای هر سایت استفاده کنید.

پلاگین WP Smush Pro با حداکثر قدرت ساخته شده است به راحتی می تواند با تنظیمات شبکه جوابگوی چندین سایت هم باشد.

تبدیل تصاویر PNG به JPEG در صورت نیاز

افزونه WP Smush Pro

افزونه وردپرس اسموش پرو تمامی تصاویر موجود در سایت شما را بررسی می کند و در صورتی که با تبدیل یک تصویر به JPEG حجم آن کاهش یابد اسموش این کار را به صورت خودکار انجام می دهد و آن را به JPEG تبدیل می کند.

امکان بازگردانی تصویر اصلی در اسموش

وقتی از WP Smush Pro plugin استفاده می کنید دیگر نگرانی بابت فایل های اصلی هم نخواهید داشت چون هر زمان به هر دلیلی بخواهید می توانید تصاویر اصلی را بازگردانید.

پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و مادام العمر

شما با خرید افزونه اسموش پرو به صورت همیشگی می توانید از تم فارس پشتیبانی بگیرید و همچنین بروزرسانی های بعدی این افزونه را هم می توانید همیشه از پنل خود رایگان دریافت کنید.

فروش این محصول متوقف شده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *