پایگاه دانش

بررسی WP Rocket : راهی آسان برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس

بررسی WP Rocket

خب صد در صد هر کسی می خواهد یک سایت سریع داشته باشد، زیرا می داند سرعت صفحه برای تجربه کاربر، سئو و نرخ تبدیل چقدر مهم است.

با این حال، ورود به برخی جوانب فنی عملکرد وردپرس می تواند حتی برای کاربران حرفه ای هم دشوار باشد.

افزونه WP Rocket یک افزونه وردپرس ویژه است که قصد دارد با ارائه تمام ابزارهای مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس در یک بسته کاربر پسند، بهینه سازی عملکرد وردپرس را بسیار ساده تر کند.

افزونه WP Rocket یا همان موشک وردپرس بسته به سایت، ممکن است تا 80 درصد سرعت سایت شما را افزایش دهد.

این مقاله را برای بررسی WP Rocket و مشاهده عملکرد این افزونه فوق العاده آماده کرده ایم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

آزمایش عملکرد WP Rocket

در حالی که من می توانم با بازگو کردن همه ویژگی های آن، این بررسی WP Rocket را شروع کنم، فکر می کنم وقتی صحبت از افزونه های عملکرد وردپرس است، اعداد بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

بنابراین، فعلا بیایید فقط با یک آزمایش ساده کارها را شروع کنیم.

ما در ادامه یک سایت که افزونه WP Rocket بر روی آن نصب نیست را آزمایش می کنیم و سپس WP Rocket را در همان سایت نصب می کنیم و می بینیم که چه مقدار تفاوت ایجاد می کند.

ما از طریق سایت WebPageTest سرعت سایتی را که افزونه WP Rocket بر روی آن نصب نشده است را تست کردیم دارای میانگین بارگذاری 2.201 ثانیه بود:

بررسی WP Rocket

به دلیل اینکه ما از یک قالب وردپرس سریع و بهینه استفاده می کنیم و اقعا این سرعت خوبی است. اما باز می تواند این سرعت را افزایش داد.

پس از فعال کردن و پیکربندی WP Rocket ، مدت زمان متوسط ​​همان سایت به 1.297 ثانیه کاهش یافت. همچنین می توانید مشاهده کنید که درخواست های HTTP را از 56 به 16 و اندازه پرونده را از 962 KB به 737 KB کاهش می دهد:

بررسی WP Rocket

این سایت که خود فاکتورهای بهینه سازی را داشت، ولی همچنان با افزونه WP Rocket تا 41% سریع تر بارگذاری شد!

بنابراین همانطور که مشاهده می کنید، WP Rocket می تواند تأثیر بسیار زیادی در زمان بارگذاری صفحات سایت وردپرس شما داشته باشد.

ما در یک مقاله به صورت کامل داشبورد افزونه Wp Rocket را به همراه پیکربندی و نحوه کار با افزونه را آموزش داده ایم، برای اطلاعات بیشتر صفحه آموزش Wp Rocket بروید.

افکار نهایی درباره WP Rocket

WP Rocket تنها راه برای به دست آوردن یک سایت سریع وردپرسی نیست، اما راحت ترین و کاربر پسند ترین روش برای سرعت بخشیدن به سایت شماست.

بسیاری از افزونه های افزایش سرعت سایت وجود دارند که می توانید از آنها برای بارگذاری سریعتر سایت وردپرس خود استفاده کنید.

اما باید بدانید که افزونه موشک وردپرس یا همان راکت منحصر به فرد است و در بین همه آنها رتبه #1 را در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *