افزونه رایگان وردپرس

5 بهترین افزونه ویکی وردپرس

افزونه وردپرس ویکی

ویکی جایی است که شما می توانید اطلاعات مربوط به نوشته ها، اسناد یا بخش سؤال متداول و … را قرار دهید (یه چیزی مانند سایت ویکی پدیا ). در این مقاله، ما بهترین افزونه های ویکی برای وب سایت های وردپرس را که کاملا رایگان هم هستند معرفی می کنیم.

افزونه ویکی

5 افزونه وردپرس برتر ویکی

نصب و پیکربندی تمام این افزونه ها بسیار ساده است. اگر در مورد نحوه نصب آنها آشنایی لازم را ندارید می توانید مقاله ما را در مورد آموزش نصب افزونه وردپرس ببینید.

افزونه Very Simple Knowledge Base

افزونه Very Simple Knowledge Base

این افزونه ویکی وردپرس دقیقاً آنچه را که با نام خودش تبلیغ می کند به شما می دهد (پایگاه دانش بسیار ساده)

افزونه Very Simple Knowledge Base از کد کوتاه برای تنظیم صفحه ویکی استفاده می کند. کد کوتاه در صفحه رسمی این افزونه وردپرس در دسترس است. بعد از نصب افزونه ویکی وردپرس، می توانید کد های کوتاه را کپی کرده و آنها را در صفحات مورد نظر خود جایگذاری کنید.

کد کوتاه های خاص، ظاهر صفحه ویکی را سفارشی می کند. کدها برای ستونها، نمایش مطالب سفارشی و تنظیمات نمایش وجود دارد.

این افزونه وردپرس با استفاده نکردن از صفحه تنظیمات و استفاده از کد کوتاه، وب سایت شما را سریع نگه می دارد. اما اگر بسیار گیج کننده است، می توانید تنظیمات را با رفتن به نمایش » ابزارک ها ویرایش کنید و ویژگی ویجت را به مکانی که می خواهید پیوند ویکی نشان داده شود اضافه کنید.

افزونه Yada Wiki

افزونه Yada Wiki

Yada Wiki یک بخش صفحه ویکی را در داشبورد شما ایجاد می کند. این امر باعث ویرایش و تنظیم صفحه می شود. این سیستم همچنین اجازه می دهد تا ابتدا صفحه ساخته شود و بعداً محتوا اضافه شود.

Yada Wiki با استفاده از همان روش کد کوتاه مانند افزونه ویکی وردپرس قبلی، بارگذاری سریع را تضمین می کند. به جای اینکه از شما بخواهد کدها را به خاطر بسپارید، دکمه هایی برای کنترل ویکی ها در ویرایشگر کلاسیک وردپرس فراهم می کند. ( کاربران دارای ویرایشگر گوتنبرگ این ویژگی را دریافت نمی کنند)

در مورد تنظیمات نمایش، Yada Wiki می تواند محتوا را بر اساس نوع پست، برچسب های سفارشی یا دسته بندی ها نشان دهد. برای این که صفحه حرفه ای تر به نظر برسد، می توانید یک فهرست مطالب اضافه کنید.

افزونه RDP Wiki Embed

افزونه RDP Wiki Embed

RDP Wiki Embed اجازه می دهد تا سایت های ویکی خارجی را به وب سایت خود وصل کنید.

این افزونه محتوا را از هر وب سایتی (مانند wikipedia.org) بیرون می کشد و آن را در صفحات و نوشته ها جاسازی می کند. افزونه ویکی وردپرس همچنین به شما امکان می دهد نحوه ظاهر این صفحات را تغییر دهید. همچنین می توانید یک جدول از محتوا، سفارشی کردن پیوندها و نمایش جعبه اطلاعات ها را انتخاب کنید.

وبلاگ نویسان می توانند اطلاعات مرتبط را در سایت خود نشان دهند. به این صورت که در هنگام کلیک روی لینک، محتوای موجود در صفحه فعلی را جایگزین محتوای موجود در سایت ویکی کنید بدون اینکه آنها مجبور به ترک وبلاگ شما شوند.

افزونه Echo Knowledge Base

افزونه Knowledge Base for Documents and FAQs

 

افزونه ویکی وردپرس Echo Knowledge Base تضمین می کند که وب سایت ویکی شما حرفه ای به نظر می رسد. بدون هیچ کدی، می توانید با استفاده از کشیدن و رها کردن یا اضافه کردن دکمه ها از قسمت Knowledge Base ، طرح را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

این افزونه در دو نسخه رایگان و پریموم ارائه می شود که البته نسخه رایگان آن آنقدر قدرتمند است که بتوانید یک سایت ویکی حرفه ای با آن راه اندازی کنید.

نسخه رایگان این افزونه با دو چیدمان (طرح اولیه و برگه) ، 16 گزینه رنگی با تم های از پیش تعیین شده، دو طرح از پیش تعیین شده استایل و سه سطح  دسته بندی، بسته بندی شده است.

افزونه Knowledge Center

افزونه Best Knowledge Base Software for WordPress

این افزونه ویکی پایگاه دانش وردپرس بسیار ساده و آسان برای استفاده است.

پس از نصب افزونه Knowledge Center، برای ایجاد ویکی جدید به بخش Panels بروید. برخی از فیلترها را قرار داده و با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن مطالب را مرتب کنید.

این افزونه همچنین به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد تا اطلاعات را ارزیابی کنند. رتبه بندی ها به بازدید کنندگان دیگر کمک می کند تا تصمیم بگیرند که چه چیزی مرتبط است.

پست های پایگاه دانش باید جدی گرفته شوند. آنها فقط ترافیک را فراهم نمی کنند بلکه باعث می شوند کارآمدتر کار کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد نحوه استفاده همزمان از چند قالب در وردپرس را ببینید.

5/5 - (8 امتیاز)

(1) نظرات کاربران

  1. ناشناس گفت:

    بسیار عالی و کارآمد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *