افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس با WP Extra File Types

آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس

وردپرس به صورت پیشفرض فقط اجازه آپلود بعضی از فرمت های خاص فایل را در کتابخانه رسانه می دهد. در صورت آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس با خطای “با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست” مواجه می شوید.

این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست

وردپرس از این محدودیت برای محافظت از کاربران خود در برابر فایل های مخرب استفاده می کند. چه آنها را بصورت تصادفی و چه هدفمند بارگذاری کنید، پرونده های مخرب می توانند سایت شما را تحت تأثیر قرار داده و آسیب پذیری های آن را در برابر هکرها قرار دهند.

خوشبختانه فراهم کردن شرایط برای آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس بسیار ساده است و ما در ادامه نحوه انجام اینکار را با افزونه WP Extra File Types به شما آموزش می دهیم.

نحوه بارگذاری فایل های غیر مجاز در وردپرس با WP Extra File Types

ابتدا افزونه WP Extra File Types را در سایت خود نصب و فعال کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر صفحه آموزش نصب افزونه وردپرس را ببینید.

بعد از اینکه افزونه WP Extra File Types را در سایت وردپرس خود نصب و فعال کردید، برای دسترسی به تنظیمات افزونه به قسمت، تنظیمات » Extra File Types مراجعه کنید.

در اینجا شما انواع فرمت های غیر مجاز فایل را مشاده می کنید، که برای مجاز کردن آپلود آنها فقط کافی است تا فرمت های دلخواه را انتخاب کنید.

آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس

همچنین در صورتی که در میان این لیست طولانی از فرمت های مختلف، فرمت دلخواه خود را پیدا نکردید، به انتهای صفحه بروید و به صورت دستی فرمت موردنظر خود را وارد نمایید.

آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در وردپرس

پس از انجام تنظیمات موردنظر خود، فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

همچنین ما در یک مقاله دیگر هم نحوه آپلود فایل با فرمت غیر مجاز در کتابخانه رسانه وردپرس را توضیح داده ایم، در صورتی که این آموزش به شما کمک نکرد و می خواهید از یک افزونه دیگر استفاده کنید و یا اینکه اگر ترجیح می دهید به جای استفاده از افزونه از کد استفاده کنید، صفحه رفع خطا با عرض پوزش، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *