افزونه رایگان وردپرس

افزونه بازی وردپرس برای بالا بردن ضریب سرگرمی سایت شما

افزونه بازی وردپرس

آیا دنبال افزونه بازی وردپرس هستید تا بازی هایی را در وب سایت خود برای سرگرم کردن کاربران قرار دهید؟ بازی های درون سایت کاربران را برای مدت طولانی نگه می دارند و می توانند به ایجاد آگاهی از برند، افزایش سئو و ایجاد ترافیک بیشتر کمک کنند.

در این مقاله ما 4 افزونه ساده و مختلف بازی وردپرس را معرفی می کنیم تا به راحتی آنها را به وب سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید.

4 افزونه برای راه اندازی بازی در سایت وردپرس


1. Word Search Puzzles Game

افزونه بازی وردپرس

Word Search Puzzles Game افزونه ای است که به شما امکان می دهد بازی جستجوی کلمات را در هر صفحه از وب سایت جاسازی کنید. این بازی از حروف کلماتی که در یک شبکه قرار داده شده اند تشکیل شده است، که معمولاً شکل مستطیلی یا مربعی دارد.

تنظیم این افزونه وردپرس بسیار ساده و آسان است و پس ایجاد کلمات مورد نظر خود در افزونه، می توانید به وسیله شورت کد، آن را در هر جایی از وب سایت خود، مانند برگه ها،نوشته ها ابزارک ها جاگذاری کنید.

افزونه Word Search Puzzles Game

2. Dinosaur Game

افزونه Dinosaur Game

این افزونه به شما امکان می دهد بازی دایناسور را از Google Chrome به سایت وردپرس خود اضافه کنید. برای استفاده از آن، افزونه را نصب کنید و از کد کوتاه [dinosaur-game] در هر کجا که دوست دارید بازی ظاهر شود استفاده کنید.

افزونه بازی دایناسور

3. WHA Puzzle

افزونه WHA Puzzle

WHA Puzzle افزونه ای است که یک پازل بی نظیر را به وب سایت شما اضافه می کند. تا کاربران شما بتوانند در سریع ترین زمان آنها را کنار هم قرار دهند.

شما می توانید یک تصویر به دلخواه آپلود کنید، و این افزونه سپس یک پازل را از آن ایجاد می کند و آن را به چندین قطعه تبدیل می کند. شما می توانید تنظیمات مختلفی را مانند چند قطعه بودن پازل انجام دهید.

پس از ایجاد پازل مورد نظر خود فقط کافی است با شورت کد آن، در صفحه ای که می خواهید پازل را جاسازی کنید.

لازم به ذکر است که این دارای یک تایمر نیز می باشد، بنابراین کاربران می توانند خود را برای تکمیل پازل در اسرع وقت ممکن به چالش بکشند.

افزونه بازی پازل

4. WHA Crossword

افزونه WHA Crossword

بازی جدول را تقریبا همه ما برای یک بار هم که شده بازی کرده ایم و بسیار محبوب است.  با این بازی می توانید جدولی با سوالات موردنظر خود طراحی کنید و از طریق شورت کد در هر جایی از سایت که می خواهید آن را نمایش دهید.

نصب و راه اندازی این افزونه هم مانند افزونه های بالا بسیار ساده است و پس از نصب با یک صفحه تنظیمات ساده مواجه می شوید.

افزونه بازی جدول

به پایان این راهنما رسیدیم، امیدواریم که این افزونه ها به شما کمک کند تا بازی هایی را در وب سایت وردپرس خود جاسازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *