افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

7 بهترین افزونه بنر رایگان وردپرس برای افزایش فروش

افزونه بنر رایگان وردپرس برای افزایش فروش

وقتی می خواهید توجه مشتری را جلب کرده و پیشنهادات ویژه را تبلیغ کنید، به بیش از یک وب سایت زیبا طراحی شده نیاز دارید. شما در سایت با کمک بنرها می توانید تبلیغات مشتریان، تخفیف یا محصولات جدید را به روشی حرفه ای و چشم نواز برجسته کنید. برای نمایش بنرها باید نکات مختلفی را از جمله اندازه مناسب، بهینه بودن برای موبایل و … را در نظر بگیرید. اگر می خواهید تخفیف یا محصولات جدید را تبلیغ کنید یا تبلیغات مشتری خود را به نمایش بگذارید، افزونه های بنر وردپرس می توانند با سهولت کامل و بدون نیاز به دانش کدنویسی به شما در انجام این کار کمک کنند. در زیر، ما 5 بهترین افزونه بنر را معرفی می کنیم که هر کسی می تواند بدون مشکل از آنها استفاده کند.

1. افزونه Advanced Ads – Ad Manager & AdSense

افزونه بنر Advanced Ads

افزونه بنر شگفت انگیز Advanced Ads ویژگی های گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد تبلیغات را با سهولت کامل آزمایش، بهینه سازی و اضافه کنید. آنچه این افزونه را به ابزاری عالی تبدیل کرده، مدیریت تبلیغات انعطاف پذیر آن است. به لطف آن می توانید واحدهای تبلیغاتی نامحدودی ایجاد و نمایش دهید، تبلیغات را زمان بندی کنید و تاریخ انقضا آنها را تعیین کنید، یا حتی تبلیغات را بر اساس محتوا و گروه های کاربر هدف قرار دهید. در نتیجه، بنرهای شما بازدید کنندگان بیشتری از وب سایت را به مشتریانی تبدیل می کنند که مایل به پرداخت هزینه محصول یا خدمات شما هستند. علاوه بر این، افزونه Advanced Ads با Ad Health و بررسی تخلف Google AdSense ادغام شده است بنابراین می توانید مطمئن باشید که بنرهای شما بدون هیچ گونه اشکال و محدودیتی کار می کنند.

ویژگی هایی که افزونه Advanced Ads را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • مدیریت تبلیغات انعطاف پذیر
 • برنامه ریزی تبلیغات و هدف قرار دادن کاربر
 • پشتیبانی از Google Ads
 • پشتیبانی از تبلیغات آمازون و Booking.com
 • ویژگی های مختلف برای آزمایش و بهینه سازی تبلیغات

 2. افزونه Simple Banner

افزونه Simple Banner

اگر به دنبال یک ابزار ساده و در عین حال کاربردی برای نمایش بنرهای خود هستید، به افزونه Simple Banner نگاهی بیندازید. این افزونه وردپرس که برای مبتدیان ساخته شده است، نصب، استفاده و سفارشی سازی آن آسان است، بنابراین همه می توانند از پتانسیل کامل آن بهره مند شوند. وقتی می خواهید تبلیغات یا تخفیف یا هر چیز دیگری را در بالای وب سایت خود به راحتی نمایش دهید، Simple Banner ویژگی های اساسی ایجاد و بارگذاری بنرها را به شما ارائه می دهد. یکی از مهم ترین مواردی که باعث شده تا ما این افزونه را در این لیست بیاوریم، مجموعه گزینه های سفارشی سازی آن است. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی از طریق تنظیمات، رنگ لینک ها، متن ها و پس زمینه نوار خود را شخصی سازی کنید. در صورت نیاز به گزینه های سفارشی سازی اضافی، می توانید CSS سفارشی خود را اضافه کنید. سرانجام، شما می توانید تغییرات خود را قبل از ذخیره آنها پیش نمایش کنید.

ویژگی هایی که افزونه Simple Banner را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • گزینه های سفارشی سازی متعدد
 • بخش پیش نمایش فانتزی
 • راحتی در استفاده

3. افزونه Ad Inserter – Ad Manager & AdSense Ads

افزونه Ad Inserter – Ad Manager & AdSense Ads

Ad Inserter ویژگی های پیشرفته تبلیغات را با هم ادغام می کند بنابراین برای همه افرادی که می خواهند تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی حرفه ای ایجاد کنند، انتخاب شگفت انگیزی است. در مرحله اول، از انواع تبلیغات از جمله Google AdSense، Google Ad Manager  ، بنرهای چرخشی و … پشتیبانی می کند. اما آنچه که این افزونه را قدرتمندتر می کند، انعطاف پذیری آن است. به عبارت دیگر، می توانید تبلیغات خود را در هر کجا که می خواهید درج و قرار دهید. این بدان معناست که شما می توانید تبلیغات خود را در پست ها و صفحات، قبل و بعد از نوشته ها، تصاویر، متن ها، پاراگراف ها یا در بالا یا زیر هدر / فوتر قرار دهید.

ویژگی هایی که افزونه Ad Inserter را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • ادغام AdSense
 • پشتیبانی از Google Ads Manager
 • غیر فعال کردن تبلیغات در پست ها یا صفحات تکی
 • درج آگهی های هدر و فوتر

4. افزونه مدیریت بنر برای ووکامرس

افزونه مدیریت بنر برای ووکامرس

نمایش بنرهای تبلیغاتی در مکان مناسب برای فروشگاه های آنلاین بسیار مهم است. هنگامی که قیمت های تبلیغاتی را ارائه می دهید یا مجموعه های جدید را اعلام می کنید، داشتن یک بنر که جلب توجه می کند، می تواند واقعاً باعث ایجاد تفاوت شود. افزونه ای که برای این منظور می تواند به شما کمک کند، Banner Management Plugin for WooCommerce است. از آنجا که این افزونه به دنبال بهترین روش های پاسخگویی طراحی شده است، مطمئن باشید بنرهای شما در هر نوع دستگاه یا اندازه صفحه نمایش عالی به نظر می رسند.

ویژگی هایی که افزونه Banner Management Plugin for WooCommerce را به یک افزونه برتر بنر ووکامرس تبدیل می کند:

 • انعطاف پذیری و آسان برای استفاده
 • گزینه پیش نمایش
 • زمان بندی بنر
 • اضافه کردن بنر برای صفحه فروشگاه، محصول، سبد خرید، تسویه حساب
 • بنر را برای صفحه، دسته خاص فعال و غیرفعال کنید

5. افزونه Random Banner

افزونه Random Banner

Random Banner در لیست بهترین افزونه های بنر وردپرس قرار دارد زیرا ترکیبی از گزینه های مفید و سهولت استفاده است. این ابزار از انواع و قالب های مختلف بنر از جمله تبلیغات تصویری، SWF و اسکریپت پشتیبانی می کند. بهترین قسمت این است که بنرهای شما می توانند در هر نقطه از سایت شما قرار بگیرند. به عبارت دیگر، می توانید بنرهای خود را دسته بندی کنید تا آنها را در مکان ها و موقعیت های مختلف در صفحات وب سایت خود قرار دهید. نکته جالب نیز این واقعیت است که شما می توانید برای هر تبلیغ یک کمپین جداگانه ایجاد کنید و به لطف آماری دقیق جزئیات یا کلیک ها را تجزیه و تحلیل کنید.

ویژگی هایی که افزونه Random Banner را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • انواع بنرهای همه کاره
 • گزینه های سفارشی سازی متعدد
 • آمار تبلیغات
 • بنرها به صورت تصادفی بر اساس تعداد بنرهای بارگذاری شده در صفحه تنظیمات نمایش داده می شوند.
 • بنر را می توان تقریباً در هر جایی با استفاده از کد کوتاه یا ابزارک قرار داد

6. افزونه Custom Banners

افزونه Custom Banners

وب سایت هایی که بازدید بالایی دارند احتمالاً گزینه های مناسبی برای نمایش همزمان چندین بنر هستند. اگر سایت شما روزانه مشتریان بی شماری را به خود جلب می کند، خوشحال خواهید شد که بشنوید افزونه رایگان Custom Banners به شما امکان می دهد چندین بنر را همزمان به راحتی مدیریت کنید. بنرهای سفارشی نه تنها بسیاری از گزینه های عملی را با هم ادغام می کنند، بلکه هدف آن صرفه جویی در وقت شما است. علاوه بر این، می توانید بنرهای خود را در گروه های تبلیغاتی خاصی سازماندهی کنید و برای جلب توجه بیشتر به صورت خودکار چرخانده می شوند.

ویژگی هایی که افزونه Random Banner را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • انتشار خودکار بنر
 • سازماندهی بنرها به صورت گروهی
 • آگهی ها با قابل استفاده مجدد

7. افزونه Meks Easy Ads Widget

افزونه Meks Easy Ads Widget

به صورت خلاصه، Meks Easy Ads Widget به شما امکان ایجاد تبلیغات نامحدود در داخل محدوده ابزارک وب سایت شما را می دهد. وقتی صحبت از ویژگی ها می شود، این افزونه نیز یک انتخاب هوشمندانه است. در مرحله اول، به شما امکان می دهد از بین اندازه های پیش فرض بنر یکی را انتخاب کنید یا بسته به اهداف تبلیغاتی خود، اندازه های دلخواه خود را تعریف کنید. در مرحله دوم، می توانید ترتیب آگهی را به صورت تصادفی انتخاب کنید که اگر بخواهید تغییرات مختلف آگهی را آزمایش کنید بسیار عالی است. علاوه بر این، می توانید تعداد تبلیغاتی را که افراد می توانند مشاهده کنند محدود کنید. در پایان، این افزونه هم از تبلیغات تصویری و هم از تبلیغات مبتنی بر اسکریپت پشتیبانی می کند که بسته به نیاز خود می توانید جداگانه استفاده کنید.

ویژگی هایی که افزونه Meks Easy Ads Widget را به یک افزونه برتر بنر وردپرس تبدیل می کند:

 • سفارشی سازی آسان
 • چرخش خودکار آگهی
 • تبلیغات تصویری و اسکریپت
 • تعداد نامحدود تبلیغات را در داخل یک ابزارک ایجاد کنید
3.7/5 - (6 امتیاز)

(1) نظرات کاربران

 1. آرا گفت:

  سلام وقت بخیر مطالب خیلی آموزنده و کاملی بود ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *