پایگاه دانش

چه سایت هایی را نمیتوان با وردپرس ساخت؟

چه سایت هایی را نمیتوان با وردپرس ساخت؟

وردپرس در حال حاضر بهترین سایت ساز دنیاست و انتخاب اول افراد برای راه اندازی هر نوع سایتی است. با این حال وردپرس برای همه پروژه ها مناسب نیست و برخی از وب سایت ها را نباید با وردپرس راه اندازی کرد. در ادامه به صورت کامل پاسخ سوال “چه سایت هایی را نمیتوان با وردپرس ساخت؟” را می دهیم.

چه سایت هایی را نمیتوان با وردپرس ساخت؟

سایت هایی که با وردپرس نمیتوان طراحی کرد

در ادامه 3 پروژه که نباید با وردپرس طراحی شوند را ذکر می کنیم.

1. صفحات فرود و تک پیج

وب‌سایت‌هایی که عمدتاً روی یک صفحه یا یک طرح‌بندی ساده متمرکز هستند، اغلب برای ساخت با استفاده از HTML یا یک سازنده وب‌سایت ساده‌تر یا پلتفرم مناسب‌تر هستند. عملکرد گسترده وردپرس ممکن است برای چنین سایت های حداقلی ضروری نباشد.

2. خدمات پیچیده

اگر به وب سایتی نیاز دارید که شامل فرآیندهای پیچیده و عملکردهای گسترده باشد، وردپرس ممکن است راه حل ایده آل نباشد. ممکن است فاقد ویژگی‌های پیشرفته خاصی باشد که برای کارهای بسیار پیچیده مورد نیاز است و به طور بالقوه باعث مشکلات عملکرد می‌شود. در چنین مواردی، توسعه سفارشی یا پلتفرم‌های تخصصی ممکن است مناسب‌تر باشند.

3. پورتال ها و اینترانت ها

بسیاری از ارتباطات داخلی گروه های سازمانی بر اساس اینترانت ها و پورتال ها به منظور بهبود در دسترس بودن اطلاعات و عملکرد کارکنان است. اینترانت ها و پورتال های آن بخش ها را قادر می سازد تا اطلاعات مربوطه را با همکاران خود به اشتراک بگذارند، در حالی که تیم های بازاریابی و اجرایی زمان آسان تری برای برقراری ارتباط با کارکنان خود دارند.

این نیاز به ورود به سیستم کارمند و انواع سطوح امنیتی دارد که به کارمندان مختلف اجازه دسترسی (و ویرایش) به بخش‌های مختلف را می‌دهد. به زبان ساده، ساختن چنین پلتفرم پیچیده ای در وردپرس یک کابوس است.

در حالی که اینها سناریوهایی هستند که وردپرس ممکن است انتخاب بهینه نباشد، مهم است که توجه داشته باشید که پلتفرم به طور مداوم در حال تکامل است و افزونه ها و قالب های جدید برای رفع نیازهای مختلف توسعه می یابد. ارزیابی نیازهای خاص شما و مشاوره با کارشناسان می تواند به تعیین بهترین رویکرد برای پروژه شما کمک کند.

به پایان این راهنما رسیدیم، امیدواریم که به خوبی پاسخ سوال “چه سایت هایی را نمیتوان با وردپرس ساخت؟” را داده باشیم. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را با عنوان با وردپرس چه سایت هایی میتوان ساخت؟ ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *