آموزش وردپرس

ویژوال کامپوزر چیست؟ مرور افزونه وردپرس Wp Bakery Visual Composer

ویژوال کامپوزر چیست؟

هیچ شکی در آن نیست که وردپرس در حال حاضر محبوب ترین و بزرگترین سیستم مدیریت محتوای دنیاست! اما آنچه وردپرس را قدرتمند کرده است استفاده آسان و همچنین اضافه کردن امکانات به وسیله افزونه های وردپرس است. و یکی از محبوب ترین آنها افزونه ویژوال کامپوزر است.

ویژوال کامپوزر چیست؟

ویژوال کامپوزر چیست؟

شما به وسیله افزونه ویژوال کامپوزر ( Wp Bakery Visual Composer ) می توانید تنها با کشیدن و رها کردن از صفر تا صد قالب وردپرس طراحی کنید و یا در سایت خود صفحات جذاب دیگری بسازید. در واقع این افزونه وردپرس به عنوان محبوب ترین و پرفروش ترین صفحه ساز وردپرس نام برده می شود.

این افزونه بیش از 50 طرح از پیش آماده شده را در اختیار شما قرار می دهد و شما به راحتی می توانید عناصر دلخواه خود را در صفحه با کشیدن و رها کردن جایگذاری کنید. نکته جالب اینجاست که حتی می توانید با ادغام کدهای شخصی خود در عناصر مختلف ویژوال کامپوزر ، عملکرد آنها را گسترش دهید.

ویژوال کامپوزر چیست؟

در حالی که اکثر افرونه های صفحه ساز ممکن است بر عملکرد و سرعت سایت شما تاثیر منفی داشته باشند اما تمام طرح های ارائه شده افزونه Visual Composer کاملا بهینه سازی شده اند تا بهترین تجربه ممکن وردپرس را داشته باشند.

با ویژوال کامپوزر هر کسی می تواند جلوه و طرح های خاص و منحصر بفرد و هر نوع شخصی سازی را بر روی صفحات سایت خود انجام دهد. و همچنین شما می توانید با توجه به بروزرسانی های منظم افزونه اطمینان داشته باشید که جدیدترین ویژگی ها را برای یک تجربه عالی در سایت خود دارید.

دارای ویرایشگر ظاهر

شما می توانید در ویرایشگر ظاهر ویژوال کامپوزر صفحات را به صورت زنده ویرایش کنید و در عین حال تغییرات را ببینید. اینکار می تواند در صرفه جویی وقت شما و سریع ساختن صفحات کمک زیادی کند.

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *