افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

افزونه عیب یابی وردپرس برای پیدا کردن مشکلات سایت وردپرسی

افزونه عیب یابی وردپرس

همانطور که وردپرس عالی است، در عین حال مشکلات و اشکالات خاصی ناگزیر به وجود می آیند. این فقط بخشی از تجربه مالک وب سایت بودن است و باید راه حل پیدا کردن مشکلات سایت وردپرسی را بدانید و ما در این مقاله می خواهیم با معرفی افزونه عیب یابی وردپرس در این راه به شما کمک کنیم.

افزونه عیب یابی وردپرس

5 افزونه عیب یابی وردپرس

در ادامه 5 افزونه عیب یابی وردپرس برای پیدا کردن و رفع مشکلات سایت وردپرسی را معرفی می کنیم که به دلخواه می توانید یکی از آنها را در سایت خود نصب کنید.

1. افزونه Health Check & Troubleshooting 

افزونه Health Check & Troubleshooting 

اولین گزینه در لیست ما افزونه Health Check  است، افزونه ای که به مشکلات نصب، افزونه ها و قالب وردپرس شما اشاره می کند. خطاهای پیکربندی را برجسته می کند و یک بخش اشکال زدایی وجود دارد که نشان می دهد آیا مشکلات پیکربندی سرور وجود دارد که باید برطرف شوند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که وارد یک حالت عیب‌یابی شوید که همه افزونه‌ها را غیرفعال می‌کند و یک قالب پیش‌فرض را فعال می‌کند تا بتوانید بدون افزونه‌ها و قالب های شخص ثالث در راه، مشکلات را پیدا کنید – یا می‌تواند به شما کمک کند تشخیص دهید که آیا این افزونه ها یا قالب مشکلات را ایجاد می کنند یا خیر …

2. افزونه Plugin Detective 

افزونه Plugin Detective

افزونه Plugin Detective با در نظر گرفتن عیب یابی طراحی شده است. فرآیند عیب یابی را ساده می کند و تشخیص مشکلات سایت و رفع آنها را آسان تر می کند. در اصل، به شما این امکان را می دهد که بفهمید کدام افزونه وردپرس در سایت شما باعث ایجاد مشکل شده است، به ویژه صفحه سفید مرگ.

3. افزونه WP Debugging

افزونه WP Debugging

WP Debugging افزونه دیگری است که ساده کردن فرآیند کلی اشکال زدایی، به خصوص در فایل wp-config.php را بسیار ساده تر می کند. با دنبال کردن ثابت‌های اشکال زدایی در فعال‌سازی افزونه کار می‌کند و وقتی افزونه غیرفعال می‌شود، از شر آنها خلاص می‌شود. اگر در طول این فرآیند خطایی رخ دهد، یک استثنا PHP ایجاد می شود. این یک افزونه همه جانبه مفید است که می توانید استفاده کنید.

4. افزونه Broken Link Checker

افزونه Broken Link Checker

افزونه دیگری که باید بررسی کنید Broken Link Checker نام دارد. این یکی تمام پیوندهای داخلی و خارجی موجود شما را بررسی می‌کند و بررسی می‌کند که آیا هر یک از آنها خراب شده‌اند یا خیر. هنگامی که این لینک های بد پیدا شدند، می توانید آنها را اصلاح کنید و تجربه کاربری کلی سایت و همچنین سئو سایت خود را بهبود بخشید.

علاوه بر بررسی لینک های خراب، تغییر مسیرهای از دست رفته و تصاویر از دست رفته را نیز پیدا می کند.

5. افزونه Query Monitor

افزونه Query Monitor

Query Monitor پنل ابزارهای توسعه دهنده برای وردپرس است. اشکال زدایی پرس و جوهای پایگاه داده، خطاهای PHP، قلاب ها و اقدامات، بلوک های ویرایشگر بلوک، اسکریپت ها و شیوه نامه های ردیف شده، فراخوانی های API HTTP و موارد دیگر را امکان پذیر می کند.

اگر سایت و پیشخوان شما کند است این افزونه به شما کمک می کند تا مشکلات را پیدا کنید و سرعت سایت خود را افزایش دهید.

به پایان این آموزش رسیدیم، امیدواریم که این به شما در پیدا کردن یک افزونه عیب یابی وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقاله دیگر ما را در مورد عیب یابی خطاهای وردپرس ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *