افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

5 بهترین افزونه جدول وردپرس رایگان برای سازماندهی اطلاعات (مقایسه شده)

بهترین افزونه جدول وردپرس

آیا می خواهید یک جدول به سبک اکسل در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟ با جداول می توانید ویژگی های محصولات مختلف را به راحتی مقایسه کنید. این یک راه عالی برای ایجاد لیست آسان برای خواندن محصولات شما با چندین ستون و ردیف است.

در این مقاله، ما تعدادی از بهترین افزونه های جدول وردپرس را که می توانید برای ایجاد جداول در وب سایت خود استفاده کنید، معرفی کرده ایم.

بهترین افزونه جدول وردپرس

چگونه می توان بهترین افزونه جدول وردپرس را انتخاب کرد؟

بسیاری از افزونه های رایگان و ممتاز جدول وردپرس در بازار وجود دارد. این می تواند برای مبتدیان گیج کننده باشد که بهترین پلاگین جدول را برای وبلاگ یا وب سایت وردپرس خود انتخاب کنند، به این دلیل که از میزان گزینه ها غافل می شوند.

ساده ترین راه برای برطرف کردن سردرگمی و ارزیابی نیازهای افزونه وردپرس، مقایسه نیازهای شما با ویژگی های افزونه های موجود است.

افزونه های جدول دارای ویژگی هایی مانند سازندگان کشیدن و رها کردن، فیلترها، مرتب سازی، صفحه بندی، طراحی پاسخگو، گزینه های طراحی ظاهر، پشتیبانی رسانه ای و قابلیت های واردات / صادرات هستند.

برای آسانتر کردن این کار برای شما، ما افزونه های برتر جدول وردپرس را در این مقاله معرفی کرده ایم. می توانید به سرعت از طریق هر افزونه و ویژگی های آن تصمیم بگیرید، بهترین افزونه جدول برای وب سایت وردپرس شما کدام است.

با این توضیحات، در ادامه 5 بهترین افزونه وردپرس برای ساخت جدول را معرفی می کنیم.

1. افزونه TablePress

افزونه tablepress

TablePress محبوب ترین افزونه جدول وردپرس رایگان در بازار است. به شما امکان می دهد جداول ساده و زیبا را به راحتی ایجاد کنید. دارای یک رابط صفحه گسترده مانند در باطن است که به شما کمک می کند داده ها را بدون نوشتن یک خط کد اضافه کنید.

می توانید جداول را با استفاده از کد کوتاه در برگه ها ، نوشته ها و مناطق ابزارک خود اضافه کنید. TablePress از فیلترها، صفحه بندی و مرتب سازی پشتیبانی می کند. این امکان را برای واردات و صادرات جداول از پرونده های اکسل، CSV ، HTML و JSON فراهم می کند.

همچنین ما در مقاله ای جدا نحوه ساخت جدول با TablePress را توضیح داده ایم.

2. افزونه WP Table Builder

افزونه WP Table Builder

WP Table Builder یک افزونه جدول وردپرس قدرتمند است که به شما امکان می دهد جداول زیبا و پاسخگو را با کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. شما می توانید هر نوع جدول مانند جداول مقایسه محصول ، جداول قیمت گذاری ، جداول لیست و غیره ایجاد کنید.

در حال حاضر، این افزونه دارای 5 عنصر است (متن، تصویر، لیست، دکمه و رتبه بندی ستاره ای). همه این عناصر با گزینه های فردی همراه هستند. بهترین قسمت این افزونه حالت مدیریت سلول است. این امکان را به شما می دهد سطرها / ستون ها را اضافه کرده و حذف کنید و سلول های تقسیم شده / ادغام کنید. همچنین می توانید جداول را در هر کجا با استفاده از کد کوتاه وارد کنید.

3. افزونه wpDataTables

افزونه wpDataTables

wpDataTables یکی از محبوب ترین افزونه های جدول وردپرس رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا فایل های اکسل، CSV  JSON و XML را بارگذاری کنید تا سریعاً در وردپرس جداول ایجاد کنید.

این گزینه هایی برای تغییر رنگ ها، تغییر نام عناوین، تغییر ترتیب داده ها و امکان افزودن CSS برای سبک دهی به جداول را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه به شما امکان می دهد تا در کل 150 ردیف اضافه کنید.

4. افزونه Data Tables Generator

افزونه Data Tables Generator

Data Tables Generator یک افزونه محبوب جدول برای وردپرس است. به شما امکان می دهد جداول زیبا و پاسخگو را از داشبورد وردپرس خود ایجاد کنید بدون اینکه هیچ کدی بنویسید. همچنین این افزونه از نمودارها، گرافیک ها پشتیبانی می کند. می توانید نمودارهایی از داده های جدول خود ایجاد کنید.

ژنراتور جداول داده این امکان را به شما می دهد تا رنگ ستون ها و ردیف ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید. شما می توانید به کاربران خود اجازه دهید داده ها را به پرونده های PDF ، Excel و CSV صادر کنند. همچنین از فرمول های ریاضی پشتیبانی می کند.

 5. افزونه Ninja Tables

افزونه Ninja Tables

Ninja Tables یکی از بهترین افزونه های جدول وردپرس است. این افزونه سازنده کشیدن و رها کردن جدول دارد و  می توانید ستون ها و ردیف ها را به سرعت تنظیم کنید.

این افزونه گزینه های رنگی برای ستون ها و ردیف ها دارد. می توانید سبک های دلخواه خود را به جداول اضافه کنید و تجربه کاربر را تقویت کنید. جداول نینجا به شما امکان می دهد جداول کاملاً پاسخگو ایجاد کنید که در تمام اندازه های صفحه عالی به نظر می رسند.

امیدواریم این لیست در یافتن بهترین افزونه جدول وردپرس برای نیازهای شما کمک کند. اگر این نوشته را مفید دیدید، ممکن است بخواهید لیست ما را در مورد بهترین افزونه نمایش PDF در وردپرس بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *