افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

5 بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس رایگان

افزونه نظرسنجی وردپرس

نظرسنجی ها می تواند شگفتی هایی در مورد افزایش جذب کاربر در سایت وردپرس شما ایجاد کند و به شما کمک می کند تا کاربران خود را بهتر بشناسید تا بتوانید محتوای مورد علاقه آنها را ارائه دهید.

ما بسیاری از سایت های بزرگ را دیدیم که از این ویژگی کاملاً مؤثر استفاده می کنند تا با کاربران خود درگیر شوند و یک اجتماع خوب در اطراف وبلاگ یا برند آنلاین خود ایجاد کنند.

برای ساخت نظرسنجی آنلاین در وردپرس فقط کافی است تا با چند کلیک یک افزونه وردپرس را نصب کنید. در این مقاله ما 5 بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را معرفی می کنیم که به دلخواه با توجه به نیازهای خود می توانید مناسب ترین آن را برای استفاده دانلود نمایید.

این افزونه های وردپرس باعث می شوند روند ایجاد نظرسنجی برای سایت شما آسان شود، با این افزونه ها می توانید نظرسنجی های خود را از پیشخوان وردپرس مدیریت کنید و کنترل کامل بر کل مراحل داشته باشید.

بهترین افزونه های نظرسنجی برای وردپرس


1. افزونه YOP Poll

افزونه YOP Poll

افزونه YOP Poll به شما کمک می کند یک نظرسنجی زیبا در وبلاگ وردپرس خود ایجاد کنید. شما می توانید چندین نظرسنجی را به صورت همزمان انجام دهید، و با یکبار فعال کردن افزونه، کنترل کامل بر ابزار را به شما ارائه می دهد.

در صورت تمایل می توانید نظرسنجی جدید ایجاد کرده یا نظرسنجی موجود را کپی کنید و آرا را مدیریت کنید، چه جزئیاتی را برای نمایش و چه مواردی از داشبورد حفظ کنید.

اگرچه این یک افزونه رایگان نظرسنجی است، اما تعدادی از گزینه ها و ویژگی های شگفت انگیز را برای شما فراهم می کند که آن را به یک ابزار با کیفیت عالی تبدیل می کند.

2. افزونه WP-Polls

افزونه WP-Polls

WP-Polls یکی از محبوب ترین افزونه های رایگان وردپرس برای انجام نظرسنجی در سایت شما است. از این افزونه می توان به عنوان محبوبترین افزونه نظرسنجی وردپرس نام برد. این پلاگین کد های کوتاه را برای شما فراهم می کند تا نظرسنجی را در یک نوشته یا برگه خاص و همچنین در نوار کناری نشان دهید.

3. افزونه WordPress Survey & Poll

افزونه WordPress Survey & Poll

این افزونه نظرسنجی وردپرس بسیار زیبا و مفید، نتایج نظرسنجی را در یک رابط گرافیکی زیبا و متحرک نشان می دهد. این افزونه از نظر محتوای نظرسنجی و همچنین نگاه و احساس نظرسنجی، کنترل کاملی بر بررسی انجام می دهد.

شما به راحتی از طریق کدهای کوتاه می توانید نظرسنجی را در هر نقطه از سایت نشان دهید.

4. افزونه Opinion Stage

افزونه Opinion Stage

Opinion Stage یک افزونه عالی است و با امکاناتی که ارائه می دهد خود را از بقیه متمایز می کند. با این افزونه می توانید، یک نظرسنجی جذاب با انواع طراحی ها ایجاد کنید! تا علایق و نظرات کاربران خود را با سهولت کشف کنید.

علاوه بر ساخت نظرسنجی در سایت خود، می توانید آزمون های سرگرم کننده ایجاد و همچنین می توانید از اسلاید ها برای نمایش به  کاربران خود استفاده کنید. Opinion Stage مطمئناً یکی از بهترین پلاگین های رایگان نظرسنجی وردپرس است، همین الان خودتان آن را امتحان کنید!

5. افزونه GetSiteControl

افزونه GetSiteControl

برای یک روش آسان تر در ایجاد نظرسنجی، فرم های نظرسنجی، گفتگوهای زنده و موارد دیگر، گزینه عالی دیگر این افزونه نظرسنجی رایگان وردپرس است! اگرچه رایگان است، اما دارای ویژگی های ممتازی مانند افزونه های پریموم است که آن را به عنوان ابزار مناسب برای تعامل برای کاربران شما تبدیل می کند. بسیار کاربر پسند است و ویرایش و اصلاح عناصر را از طریق یک داشبورد مجزا برای شما آسان تر می کند.

علاوه بر این، حتی کاربران را قادر می سازد فرم های تماس ، فرم اشتراک و همچنین پیام های تبلیغاتی ایجاد کنند. با این افزونه وردپرس می توانید یک سکوی عالی ایجاد کنید که در آن کاربران بتوانند در تعامل باشند و ساعتها درگیر بمانند!

خب به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را برای سایت خود پیدا کرده باشید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد افزونه آزمون ساز وردپرس ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *