افزونه رایگان وردپرس, افزونه وردپرس

3 بهترین افزونه منو رستوران برای وردپرس (رایگان و مقایسه شده)

افزونه منو رستوران

آیا می خواهید یک منو غذا به وب سایت رستوران خود اضافه کنید؟ انتشار منوی رستوران خود در وب سایت شما به ویژه اگر رزرو آنلاین رستوران یا غذا  ارائه می دهید بسیار مفید است. به این ترتیب کاربران شما می توانند به راحتی غذا موردعلاقه خود را پیدا کنند.

در این مقاله ما 3 بهترین افزونه نمایش منو رستوران در وردپرس را به شما معرفی می کنیم.

انتخاب افزونه نمایش منو رستوران

 فقط برای اینکه یک منو غذا به سایت رستوران خود اضافه کنید لازم نیست که حتما قالب سایت خود را به یک قالب وردپرس رستوران تغییر دهید، بلکه بدون توجه به قالبی که استفاده می کنید، می توانید به راحتی با چند کلیک یک افزونه نمایش منو رستوران را در سایت خود نصب کنید.

1. WPPizza

افزونه منو رستوران WPPizza

WPPitz یک افزونه قدرتمند رستوران است که بطور اختصاصی برای نمایش منوی رستوران شما بصورت آنلاین طراحی شده است. از این افزونه می توانید برای تعیین قیمت های مختلف برای هر مورد منو استفاده کنید، دسته بندی های مختلفی را تنظیم کنید، توضیحی را اضافه کنید و موارد دیگر.

برای تأمین نیازهای جوامع مختلف، همچنین می توانید منو های خود را به زبان های مختلف ترجمه کنید. در حالی که نسخه رایگان افزونه فقط از تحویل نقدی پشتیبانی می کند، نسخه پریموم به شما امکان می دهد تا هزینه سفارشات را از طریق درگاه های پرداخت مختلف دریافت کنید.

2. Five Star Restaurant Menu

افزونه Five Star Restaurant Menu

افزنه Five Star یکی دیگر از افزونه های شگفت انگیز منو رستوران است که به شما کمک می کند به سادگی منوی غذا را در وب سایت خود نمایش دهید. همچنین این افزونه با چندین طرح خیره کننده برای سازماندهی منو همراه است و در دستگاه های موبایل هم به بهترین شکل نمایش داده می شود.

در کنار آن، می توانید عکس ها و قیمت های منحصر به فردی برای هر یک از غذاهای خود اضافه کنید. همچنین ابزارک نوار کناری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید منوهای خود را نمایش دهید. پس از ایجاد منو ، می توانید به راحتی از طریق گوتنبرگ یا کد کوتاه آن را به هر صفحه در وب سایت خود اضافه کنید.

3. Restaurant Menu

افزونه Restaurant Menu

با افزونه Restaurant Menu می توانید در ویرایشگر منو با کشیدن و رها کردن منوها را به وب سایت خود اضافه کنید. می توانید تصاویر غذایی خود را بارگذاری کنید یا از مجموعه آن برای افزودن به منو های خود استفاده کنید. این افزونه همچنین سفارش آنلاین را آسان می کند.

در این افزونه وردپرس می توان آیتم های منو را سفارشی و تغییر اندازه داد تا از نظر بصری جذاب شود. این افزونه همچنین از چندین مکان پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد یک فرم رزرو ساده رستوران نیز اضافه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *