قالب وردپرس, قالب وردپرس رایگان

بهترین قالب وردپرس دندانپزشکی رایگان

بهترین قالب وردپرس دندانپزشکی رایگان

آیا دنبال بهترین قالب وردپرس دندانپزشکی رایگان هستید؟

در این مقاله ما 5 قالب رایگان برای دندانپزشکی معرفی می کنیم. این قالب ها به طور خاص با در نظر گرفتن روش های دندانپزشکی طراحی شده اند و می توانند ظاهری حرفه ای و صیقلی به وب سایت شما ارائه دهند.

توجه: اگر به دنبال حرفه ای ترین گزینه برای دندانپزشکی هستید تا یکبار برای همیشه هزینه کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید، به جای گزینه های رایگان که در ادامه معرفی کرده ایم، سایت آماده دندانپزشکی را پیشنهاد می کنیم.

بهترین قالب وردپرس برای سایت دندانپزشکی

در ادامه 5 قالب معرفی می کنیم که با توجه به امکانات و سلیقه خود می توانید مناسب ترین گزینه را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

1. قالب Dental Insig44ht

قالب Dental Insight

قالب رایگان Dental Insight به طور ویژه برای دندانپزشکان، مطب های دندانپزشکی، بهداشت دندانپزشکی، دارو، ارائه دهندگان، فروشگاه های پزشکی، بیمارستان، داروخانه، پرستاری، و … طراحی شده است.

این دارای ویژگی های بسیاری است که به شما کمک می کند یک وب سایت حرفه ای عالی را به نمایش بگذارید. این سئو پسند است و به زودی وب سایت شما را در موتورهای جستجوی اصلی فهرست می کند. طراحی ریسپانسیو همچنین آن را سازگار با موبایل می کند تا بازدیدکنندگان شما به راحتی با موبایل با آن ارتباط برقرار کنند. برای افزایش بیشتر عملکرد وب سایت خود می توانید کدهای کوتاه اضافه کنید. این قالب تخصصی به طور تمیز کدگذاری شده است تا زمان بارگذاری سریع صفحه را برای بازدیدکنندگان شما فراهم کند. برای تسهیل تعامل، یک دکمه تماس به اقدام ارائه شده است.

همچنین این قالب از RTL پشتیبانی می کند و آماده ترجمه به هر زبانی است.

2. قالب Dentisti Clinic

قالب Dentisti Clinic

Dentisti Clinic یک قالب منحصراً چند منظوره است که استفاده از آن آسان است. همراه با المنتور است و با ووکامرس سازگار است. هر وب سایت خیره کننده مرتبط با کسب و کار را به صورت یکپارچه با این قالب شگفت انگیز ایجاد کنید. این با مرورگرهای متقابل سازگار است و در یک چارچوب بوت استرپ پیاده سازی شده است که استفاده از آن را واقعاً مفید می کند. این دارای یک رابط مدیریت قدرتمند است. قالب مناسب موبایل است و به راحتی با هر اندازه صفحه نمایش دستگاه سازگار می شود. همچنین، سئو دوستانه است و از رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو مراقبت می کند. بسیار قابل تنظیم و بدون نیاز به دانش کدنویسی است.

3. قالب VW Dentist

قالب VW Dentist

VW Dentist به طور خاص برای دندانپزشکان، بهداشت دهان و دندان، ارائه دهندگان کلینیک های دندانپزشکی و ارائه دهندگان بهداشت دهان و دندان طراحی شده است. همچنین برای هر سازمان پزشکی و بهداشتی مناسب است. یکی از ویژگی های ویژه VW Dentist همراهی آن با طراحی آماده موبایل است که به هسته پاسخگو بوده و مبتنی بر فناوری Bootstrap 4 است.

4. قالب Dentaris

قالب Dentaris

قالب وردپرس Dentaris یک قالب وردپرس مدرن است که برای دندانپزشکان، مطب های دندانپزشکی، کلینیک های دندانپزشکی، بهداشت دهان و دندان، متخصصین ارتودنسی، کلینیک های سلامت، پزشکان، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دهان و دندان و هر سازمان پزشکی و بهداشتی دیگری طراحی شده است. پوسته وردپرس Dentaris دارای ویژگی های ویژه ای برای اقدامات دندانپزشکی و پزشکی است که شامل لیست خدمات، اعضای تیم، عملکردهای قرار ملاقات و موارد دیگر می شود.

طراحی مدرن و حرفه ای قالب Dentaris به تبلیغ خدمات به مشتریان بالقوه کمک می کند. این قالب کاملا ریسپانسیو است و با تمام وضوح ها به خوبی کار می کند، به علاوه با آخرین نسخه وردپرس سازگار است.

5. قالب Medical Circle

قالب Medical Circle

Medical Circle یک قالب وردپرس چند منظوره است که برای بیمارستان ها، خانه های سالمندان، کلینیک های عمومی، فروشگاه های پزشکی، دندانپزشکی، فروشگاه های زنان، کلینیک های دامپزشکی، وب سایت های اطفال و پزشکی عمومی و همچنین سایت های نمونه کار شخصی برای دندانپزشکان، پزشکان، جراحان و کل بخش پزشکی مردم مناسب است. Medical Circle به گونه ای طراحی شده است که می توانید از این قالب برای انواع وب سایت ها مانند تجارت، شرکت و فروشگاه و غیره استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *