discussion

مشاوره رایگان قبل از خرید

اگر قبل از خرید سوالی دارید یا نمی دانید چه چیزی برای شما مناسب است، می توانید از قسمت نظرات صفحه محصول، یا شماره 09196439688 از ما راهنمایی بگیرید.

original

امنیت بیشتر با محصولات اورجینال

تمامی محصولات موجود در سایت تم فارس اورجینال می باشند. با محصولات اورجینال می توانید امنیت بیشتری را برای وبسایت خود فراهم کنید.

quality-assurance

با کیفیت ترین های دنیای وردرس

هزاران قالب و افزونه وردپرس در دنیا وجود دارند اما همه آنها کیفیت لازم را ندارند. ما با در نظر گرفتن تمام استانداردها، بهترین های دنیای وردپرس را ارائه داده ایم.

web-browser

بدون محدودیت لایسنس

هیچ یک از محصولات موجود در تم فارس را قفل و لایسنس گذاری نکرده ایم و با یک بار خرید می توانید از آنها برای تمام دامنه های خود استفاده کنید. اطلاعات بیشتر …

technical-support

پشتیبانی با کیفیت و سریع

با خرید از تم فارس باکیفیت ترین و سریع ترین پشتیبانی را دریافت کنید. پشتیبانی تم فارس در تمامی روزها حتی روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی به مشتریان است.

computer

نصب و راه اندازی رایگان

پس از خرید قالب وردپرس یا سایت آماده می توانید درخواست نصب دهید تا به صورت رایگان نصب را 100% مشابه پیشنمایش برای شما انجام دهیم.

updated

آپدیت سریع و همیشگی

با خرید یک محصول آپدیت آن را همیشه رایگان دریافت می کنید و همچنین آپدیت محصولات را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما می گذاریم.

waranty

گارانتی بازگشت وجه

با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 7 روز فرصت تست دارید و در صورت عدم تطابق، محصول با توضیحات و پیشنمایش کل وجه خود را پس بگیرید.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سایت تم فارس داری نماد اعتماد می باشد و می توانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. (اعتماد بیش از 50 هزار مشتری به تم فارس بزرگترین دارایی ماست.)