مشاوره رایگان قبل از خرید

اگر قبل از خرید سوالی دارید یا نمی دانید چه چیزی برای شما مناسب است، از طریق تماس با شماره 09196439688 یا 02126619143 از ما راهنمایی بگیرید.

امنیت بیشتر با محصولات اورجینال

تمامی محصولات موجود در سایت تم فارس اورجینال می باشند. با محصولات اورجینال می توانید امنیت بیشتری را برای وبسایت خود فراهم کنید.

با کیفیت ترین های دنیای وردرس

هزاران قالب و افزونه وردپرس در دنیا وجود دارند اما همه آنها کیفیت لازم را ندارند. ما با در نظر گرفتن تمام استانداردها، بهترین های دنیای وردپرس را ارائه داده ایم.

بدون محدودیت لایسنس

هیچ یک از محصولات موجود در تم فارس را قفل و لایسنس گذاری نکرده ایم و با یک بار خرید می توانید از آنها برای تمام دامنه های خود استفاده کنید. اطلاعات بیشتر ...

پشتیبانی با کیفیت و سریع

با خرید از تم فارس باکیفیت ترین و سریع ترین پشتیبانی را دریافت کنید. پشتیبانی تم فارس در تمامی روزها حتی روزهای تعطیل، آماده پاسخگویی به مشتریان است.

نصب و راه اندازی رایگان

پس از خرید قالب وردپرس یا سایت آماده می توانید درخواست نصب دهید تا به صورت رایگان نصب را 100% مشابه پیشنمایش برای شما انجام دهیم.

آپدیت سریع و همیشگی

با خرید یک محصول آپدیت آن را همیشه رایگان دریافت می کنید و همچنین آپدیت محصولات را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما می گذاریم.

گارانتی بازگشت وجه

با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. 7 روز فرصت تست دارید و در صورت عدم تطابق، محصول با توضیحات و پیشنمایش کل وجه خود را پس بگیرید.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سایت تم فارس داری نماد اعتماد می باشد و می توانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. (اعتماد بیش از 50 هزار مشتری به تم فارس بزرگترین دارایی ماست.)