دمو‌های آماده قالب چشالو

برای دیدن هر دمو بر روی عکس آن در پایین کلیک کنید.
سایت آماده بیمه
سایت آماده ارگانیک
قالب سایت پزشکی

بعد از خرید تمامی دموها به صورت بسته آسان نصبی در اختیار شما قرار می گیرد. شما به وسیله بسته آسان نصبی می توانید دمو دلخواه خود را به راحتی فقط با چند کلیک نصب کنید.

تفاوتی ندارد!

آژانس طراحی سایت هستید؟

اگر صاحب یک شرکت طراحی سایت هستید، تنها کافیست یکبار قالب وردپرس چشالو را خریداری کنید و از آن برای تمام پروژه‌های خود استفاده کنید.

مدیر سایت هستید؟

اگر صاحب وب‌سایت هستید، نیازی به پرداخت هزینه‌های میلیونی بابت طراحی سایت خود نخواهید داشت. با چشالو در چند دقیقه سایت خود را بسازید.

فریلنسر هستید؟

اگر آزادکار هستید، با قالب چشالو برای طراحی سایت مشتری، نیازی به صرف وقت بسیار ندارید. با توجه به درخواست های مشتری یک سایت را انتخاب کنید.

سریع ترین پشتیبانی را با ما تجربه کنید

با خرید قالب چشالو، تیم تم فارس به مدت 6 ماه به صورت کاملا رایگان و تضمین شده پشتیبان شما خواهد بود. هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید از طریق تیکت پشتیبانی با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

همچنین اگر بخواهید به صورت رایگان قالب را دقیقا شبیه دمو برای شما نصب می کنیم.

یکبار برای همیشه قالب بخرید!

وقت و هزینه خود را با خرید قالب های ضعیف هدر ندهید.

چشالو در حال حاضر از هر لحاظ بهترین قالب وردپرس دنیاست و می توانید همیشه از آن استفاده کنید و هر زمان که خواستید طراحی آن را به راحتی تغییر دهید. با چشالو همه چیز برای شما آماده است و  کمبود هیچ چیزی را احساس نخواهید کرد.

با چشالو جلوتر از رقبای خود حرکت کنید!

شما هم به مشتریان راضی تم فارس و چشالو بپیوندید