خرید هر گونه محصول از تم فارس به معنی پذیرفتن قوانین زیر می باشد:

نحوه پشتیبانی محصولات تم فارس: شما می توانید برای پشتیبانی محصولات خود از طریق تیکت پشتیبانی  اقدام کنید. پشتیبانی از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل انجام نخواهد شد.

مدت زمان ارائه خدمات پشتیبانی بعد از خرید: درخواست پشتیبانی و نصب قالب یا سایت های آماده و سوالات شما بین 1 تا 24 ساعت انجام و پاسخ داده خواهد شد.

نصب رایگان قالب ها یا سایت های آماده: شما می توانید در صورت نیاز درخواست نصب قالب یا سایت آماده را به ما ارائه دهید که ما به صورت رایگان بسته نصبی را برای شما نصب می کنیم و سایتی شبیه دمو برای شما ایجاد می کنیم. لازم به ذکر است نصب قالب ها به صورت رایگان فقط بر روی وردپرس خام انجام خواهد شد. در صورتی که سایت شما از قبل راه اندازی شده است و بر روی آن مطالب و محصولاتی وجود دارد نصب قالب با هزینه انجام خواهد شد. (به همراه همه قالب ها آموزش نصب آن وجود دارد)

نصب رایگان قالب ها و سایت های آماده فقط یکبار به ازای هر خرید به صورت رایگان انجام خواهد شد.

شما باید برای برای حل مشکلات، اطلاعات لازم اعم از اطلاعات هاست و یا سایت را در اختیار پشتیبانی تم فارس قرار دهید.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده کند.

توجه داشته باشید که تم فارس فقط دموی فارسی را که در سایت مشاهده می کنید را برای شما نصب خواهد کرد.  چون برخی از قالب ها برای نصب سایر دمو ها نیاز به خرید کد لایسنس از سازنده اصلی خواهد داشت.

نام و نام خانوادگی خود را صحیح و کامل وارد کنید: در صورتی که مشتری به هر دلیلی قصد استفاده از گارانتی بازگشت وجه را داشته باشد، وجه فقط به حسابی که به نام خریدار باشد، واریز خواهد شد و در صورتی که نام خود را به درستی وارد نکرده باشد، بازگشت وجه انجام نخواهد شد و تم فارس هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که نام خود را صحیح وارد نکنید تم فارس اجازه این را خواهد داشت که بدون هیچ اطلاع قبلی، حساب شما را مسدود کند.

محدودیت کاربرد قالب: تم فارس فقط پشتیبانی و خدمات قالب را بر روی یک سایت ارائه خواهد کرد در صورتی که بخواهید آن را بر روی یک وب سایت دیگر هم نصب کنیم باید 50% مبلغ قالب را پرداخت نمایید.

لایسنس محصولات قالب و افزونه ها: تمامی محصولات تم فارس نسخه اورجینال می باشد که تمام قسمت های آن فعال می باشد. ولی همراه محصولات که تم فارس برای فروش قرار داده است لایسنس در اختیار مشتریان قرار نمی گیرد.

به چه دلیل لایسنس را در اختیار مشتریان قرار نمی دهیم؟ محصولات به صورت تک نقره ای در سایت تم فارست به فروش می رسند به این معنی که کد لایسنس فقط برای یک دامنه می باشد و فقط یک نفر می تواند از آن استفاده کند. به همین دلیل حتی تم فارس از لایسنس محصولاتی که میخرد استفاده نمی کند.

لایسنس محصولات گاهی اوقات برای بروزرسانی مستقیم قالب و افزونه و گاهی اوقات برای فعال کردن برخی از امکانات می باشد، که ما به این نیازی نخواهیم داشت چون ما همه بخش های قالب و افزونه را فعال خواهیم کرد و همه بخش های قالب و افزونه فعال می باشند. و در رابطه با بروزرسانی مستقیم هم به این دلیل نیازی نخواهیم داشت چون در صورت بروزرسانی مستقیم از سایت اصلی تمامی فایل های فارسی ساز و راستچین از بین خواهد رفت و سایت شما بهم می ریزد، و انگلیسی می شود.

نکته دیگر فیلتر بودن سایت تم فارست و محروم کردن ایران می باشد که اجازه بروزرسانی مستقیم و برخی خدمات را نخواهد داد.

در صورتی که شما به کد لایسنس احتیاج داشته باشید و بخواهید آن را بخرید ما در سایت تم فارست به اسم خودتان قالب و یا افزونه مورد نظر را خواهیم خرید فقط توجه داشته باشید که باید هزینه قالب و یا افزونه را طبق قیمتی که تم فارست گذاشته است را کامل و به صورت دلار پرداخت نمایید.

بروزرسانی محصولات: بروزرسانی محصولاتی که از تم فارس می خرید به صورت مادام العمر رایگان می باشد و شما آن را دریافت خواهید کرد. فقط توجه داشته باشید که برخی از قالب ها و یا افزونه ها احتمال دارد که بروزرسانی آن توسط طراح اصلی متوقف شود و فروش آن را هم متوقف کنند (یا به دلیل وجود مشکلات در نسخه های جدید). که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی تم فارس فروش محصول را متوقف خواهد کرد و در ارائه بروزرسانی های آینده مسئولیتی نخواهد داشت. در این صورت تم فارس وجه را به صورت کد تخفیف به شما ارائه می دهد.

هر گونه فروش و انتشار محصولات سایت تم فارس بر خلاف قانون بوده و پیگیری خواهد شد در صورتی که بخواهید از محصولات تم فارس را در سایت خود برای فروش بگذارید باید هزینه جداگانه ای پرداخت کنید.

هزینه محصولات تم فارس: تم فارس مفتخر است که تمامی قالب ها و افزونه ها را با بهترین کیفیت فارسی سازی می کند ولی در عین حال آنها را با قیمت کمی قرار می دهد. توجه داشته باشید که وقتی مثلا قیمت یک قالب 70 دلار باشد ما آن قالب را به قیمت 70 هزار تومان و گاهی اوقات کمتر هم قرار می دهیم.

انسداد حساب کاربر: در صورت ایجاد مزاحمت ، تهدید ، استفاده از الفاظ نامناسب ، توهین ، افترا و مواردی اینچنینی شرکت حق انسداد حساب نامبرده ، شکایت از مشترک و پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی را خواهد داشت.

تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در شرایط عادی قابل اجرا بوده و در صورت رعایت نکردن هر یک از قوانین تم فارس هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و کاربر قبل از ثبت سفارش موظف به مطالعه این قوانین می باشد.