پایگاه دانش

5 بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

این روزها که در تمام زمینه ها، بحث هوش مصنوعی داغ است، افرادی هم به دنبال هوش مصنوعی طراحی سایت هستند. چیزی که قبلا یک توسعه دهنده باید ماه ها وقت میگذاشت اکنون به وسیله هوش مصنوعی بسیار آسان و سریع شده است. اما همه ابزارها هم به خوبی اینکار را انجام نمی دهند یا آسان نیستند. به همین دلیل ما در این مقاله 9 بهترین ابزار هوش مصنوعی برای ساخت سایت را معرفی می کنیم.

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

در هوش مصنوعی طراحی سایت به دنبال چه چیزی باشیم؟

سازندگان وب سایت هوش مصنوعی پدیده نسبتا جدیدی هستند. آنها چیزی را تغییر می دهند که افرادی که توسعه دهنده نیستند می توانند ایجاد کنند. هنگام نگاه کردن به ابزار هوش مصنوعی برای طراحی سایت، این نکات را در نظر بگیرید:

 • هوش مصنوعی در مقیاس کامل: به دنبال سایت ساز هوش مصنوعی باشید که از طیف گسترده ای از ابزارهای هوش مصنوعی در طول فرآیند طراحی وب استفاده می کنند. موثرترین آنها طرح‌بندی‌های تولید شده با هوش مصنوعی، محتوای متنی، تصاویر و حتی کد (HTML، CSS، جاوا اسکریپت) را ارائه می‌کنند. همچنین ابزار هوش مصنوعی طراحی سایت که می تواند چندین صفحه را در یک زمان بسازد و برخی از وظایف سئو را برای شما انجام دهد.
 • پیاده سازی هوش مصنوعی با کیفیت بالا: همه ابزارهای هوش مصنوعی با استانداردهای کیفیت یکسان ساخته نشده اند. سازندگان وب سایت هوش مصنوعی راه حل های پیچیده ای هستند که ساختن آنها آسان نیست. ساختن یک نسخه ضعیف برای هر کسی آسان است – و بازار پر از آن نوع ابزارها است. مطمئن شوید که مولدهای تصویر، تصاویر با کیفیت ایجاد می کنند و تولیدکنندگان کد می دانند که چه کاری انجام می دهند.
 • ویژگی های قوی غیر AI: حتی اگر ویژگی های هوش مصنوعی هیجان انگیز هستند، ویژگی های غیر AI همچنان مهم هستند. در برخی موارد، آنها مهمتر هستند! پس از ساخت اولیه، ویژگی‌هایی مانند ابزارهای سئو، قابلیت‌های CMS و زیرساخت میزبانی برای موفقیت وبسایت شما مهم می‌شوند. یک سازنده وب‌سایت خوب، قابلیت‌های هوش مصنوعی نوآورانه را با ابزارهای بنیادی قوی وب سازی (و مدیریت) متعادل می کند.
 • طراحی های واقعاً سفارشی: برای هوش مصنوعی ایجاد یک صفحه بر اساس یک الگوی اولیه و تغییر متن، تصاویر و رنگ ها یک چیز است. ایجاد یک صفحه واقعاً سفارشی برای آن کاملاً چیز دیگری است. اگر یک سازنده هوش مصنوعی بتواند این کار را انجام دهد، بهتر است بتواند دستورالعمل های خاص شما را برای ایجاد چیزی که دوست دارید دنبال کند.
 • تنظیم محدوده ویرایش: هنگام طراحی یک صفحه وب با هوش مصنوعی، انعطاف‌پذیری کامل می‌خواهید. به دنبال سازندگان وب سایتی باشید که می توانند از هوش مصنوعی در کل صفحات، بخش های کامل و بلوک های جداگانه استفاده کنند. این به شما امکان می دهد از هوش مصنوعی دقیقاً در جایی که می خواهید استفاده کنید.

بهترین هوش مصنوعی برای طراحی سایت

خب اکنون که انتظارات درست از هوش ممصنوعی را داریم، بیایید به بررسی و معرفی 5 بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت بپردازیم:

1. Wix

🥇 بهترین هوش مصنوعی برای طراحی سایت به صورت کلی

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت

Wix به مدت یک دهه با مجموعه وب سایت سازی خود در صدر این مجموعه قرار داشته است. این ابزار به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود در ایجاد وب سایت، موفقیت گسترده ای به دست آورده است. اکنون، Wix دوباره با فناوری هوش مصنوعی مولد که در سازنده وب سایت خود تعبیه شده است، نوآوری می کند. این پلتفرم کاربران را قادر می سازد تا صفحات وب، صفحات فرود و فروشگاه های آنلاین از نظر بصری جذاب ایجاد کنند. ابزارهای جدید هوش مصنوعی Wix جایگزین Wix ADI قدیمی آن می‌شوند، که قبلاً تنها گزینه هوش مصنوعی آنها برای طراحان وب بود. اکنون، کاربران می توانند چت ربات هوش مصنوعی Wix را در ویرایشگر سایت باز کنند و درخواست تغییرات کنند.

ساخت سایت با چت ربات هوش مصنوعی Wix

Wix’s AI Site Generator یک ابزار همه کاره چشمگیر است که برای صرفه جویی در وقت شما با ایجاد تمام چیزهای مورد نیاز برای یک وب سایت با استفاده از اعلان های ساده طراحی شده است. با ارائه جزئیات در مورد کسب و کار یا هدف سایت شما، حتی اگر حداقل باشد، هوش مصنوعی Wix می تواند یک ساختار سایت کامل ایجاد کند، تم ها را انتخاب کند، رنگ ها را انتخاب کند، طرح بندی ها را وارد کند، تصاویر را پیدا کند و متن بنویسد.

این نه تنها سایت شما را می سازد، بلکه انعطاف پذیری را برای تنظیم مجدد طرح بندی ها برای تازه کردن طراحی شما بدون زحمت ارائه می دهد. علاوه بر این، دارای ابزارهای مفید سئو مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند توضیحات متا ایجاد کند و اطمینان حاصل کند که سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شده است. بهتر از همه، هر عنصر کاملاً قابل ویرایش است و به شما این امکان را می دهد که پس از ایجاد سایت، آن را مطابق با اولویت های دقیق خود سفارشی کنید.

ساخت سایت با چت ربات هوش مصنوعی Wix

با Wix ADI قدیمی Wix، کاربران می‌توانستند یک سایت با هوش مصنوعی بسازند، اما زمانی که آماده انتشار بودند، سایت باید به چارچوب معمولی Wix تبدیل می‌شد. پس از آن، کاربران دیگر نمی توانستند از هوش مصنوعی استفاده کنند و به ویرایش دستی در Wix منتقل شدند. چت ربات جدید هوش مصنوعی Wix به کاربران امکان می دهد برای ویرایش ها، محتوا و ایده های جدید به هوش مصنوعی بازگردند.

استودیو Wix با ابزارهای هوش مصنوعی که در راه حل سازمانی خود تعبیه شده است، بهبودهای قابل توجهی ارائه می دهد، به ویژه برای آژانس ها و کسب و کارهای بزرگتر. با ارزش ترین ویژگی دکمه بهینه سازی پاسخگو است که از هوش مصنوعی برای پیکربندی طراحی صفحه برای چندین دستگاه استفاده می کند. این کار دردسرهای سنتی تنظیم مجدد هر عنصر برای هر نقطه شکست را از بین می برد و طراحی پاسخگو را بسیار آسان تر می کند.

آنچه ما در مورد Wix دوست داریم:

 • استفاده آسان: به آسانی ارسال یک پیام سریع به یک طراح – همچنین شما با چت ربات Wix کنترل کامل دارید.
 • هوش مصنوعی تولید وب سایت: از هوش مصنوعی برای ساده سازی فرآیند ساخت وب سایت و راه‌اندازی سریع تر سایت خود نسبت به سایر راه‌حل‌ها استفاده کنید.
 • انعطاف پذیری بی نهایت: پس از ایجاد وب سایت اولیه خود با هوش مصنوعی Wix، کاربران می توانند به استفاده از ربات چت برای ایجاد صفحات بیشتر، محتوا، بهینه سازی سئو و موارد دیگر ادامه دهند.
 • عالی برای مبتدیان: Wix به هر کسی اجازه می دهد تا یک وب سایت بر روی یک پلت فرم قابل اعتماد ایجاد کند، حتی اگر قبلاً این کار را نکرده باشد. فقط توضیح دهید که چه می خواهید و تماشا کنید که Wix AI کنترل می شود.
 • با ابزارهای Wix کار می کند: بله، سازنده وب سایت هوش مصنوعی Wix می تواند از ابزارهای دیگر Wix برای رزرو قرار، تجارت الکترونیک و سئو استفاده کند. وقتی صحبت از ساخت سایت مورد نیاز شما می شود، هیچ چیز برای هوش مصنوعی محدود نیست.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

 • افکت قفل: Wix یک پلت فرم بسیار قانع کننده ارائه می دهد. با این حال، اگر تا به حال از Wix پیشی گرفته اید یا سعی کرده اید به یک پلتفرم جدید منتقل شوید، هیچ راه آسانی برای تخلیه طراحی و محتوای وب سایت شما وجود ندارد.
 • قیمت‌های بالا هنگام ترکیب ابزارها: ویژگی‌های هوش مصنوعی Wix راهی عالی برای سازندگان کوچک است تا وب سایت جدیدی راه‌اندازی و اجرا کنند. اما Wix برای ویژگی های اضافی (مانند تجارت الکترونیک و بازاریابی) هزینه می گیرد.

🥇 چرا آن را انتخاب کردیم؟

Wix یک ابزار هوش مصنوعی برتر در طراحی وب است. استفاده از آن آسان است و ساخت وب سایت را ساده می کند. فناوری هوش مصنوعی جدید آنها، آنلاین شدن را حتی آسان تر می کند. آنها در انتشار این ویژگی کند بودند، اما به نظر می رسد که آنها در توسعه چنین مجموعه ابزار هوش مصنوعی قوی برای طراحان وب بسیار فعال بودند.

Wix برای چه کسی بهتر است؟

Wix به طور کلی بهترین هوش مصنوعی برای طراحی سایت است که نیازهای مختلفی را که ممکن است داشته باشید برآورده می کند. برای اکثر مشاغل کوچک و غیر انتشارات (محتوای زیاد)، Wix مکانی عالی برای شروع سفر آنلاین شما است.

2. Hostinger AI Website Builder

🥈 بهترین وب سایت ساز هوش مصنوعی برای مقرون به صرفه بودن

بهترین وب سایت ساز هوش مصنوعی برای مقرون به صرفه بودن

Hostinger AI Website Builder ایجاد، سفارشی سازی و راه اندازی یک وب سایت کاملاً جدید با قدرت هوش مصنوعی را آسان می کند. همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های موجود در بازار امروز است و می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. فرآیند اولیه ساخت سایت شما با هوش مصنوعی تنها حدود 1 دقیقه طول می کشد. چند فیلد فرم را پر کنید و به سازنده در مورد وب سایت خود بگویید و روی دکمه کلیک کنید.

اعلان ساده به گردش کار وب سایت

بر اساس اطلاعاتی که ارائه می‌کنید، سازنده از فناوری هوش مصنوعی مولد، از جمله GPT 3.5، برای تولید محتوا، تصاویر، فونت‌ها و پالت های رنگی برای ساخت سایت شما استفاده می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید یک نوع وبسایت را انتخاب کنید تا به سازنده کمک کند از طرح‌بندی های از پیش ساخته شده‌ای که ساختار وبسایت مورد نیاز شما را فراهم می‌کند، انتخاب کند.

Hostinger AI Website Builder

فرآیند هوش مصنوعی برای ساخت سایت حدود 30 ثانیه طول می کشد. اگر آن را به صورت رایگان امتحان کنید، چند گزینه در پایین خواهید داشت که به شما امکان می دهد طرح، فونت و رنگ را تغییر دهید. حتی می توانید در صورت نیاز صفحات بیشتری اضافه کنید.

Hostinger AI Website Builder

با خرید یک پلن میزبانی، تمام گزینه های سفارشی سازی هوش مصنوعی سازنده را باز خواهید کرد. این به شما این امکان را می‌دهد که طرح‌های هوش مصنوعی پیشرفته تری تولید کنید و از ابزارهای هوش مصنوعی داخلی، از جمله دستیار نوشتن هوش مصنوعی و تولید کننده تصویر، AI Logo Maker و ابزار AI Heatmap برای کمک به درک رفتار کاربر استفاده کنید.

آنچه ما در مورد سازنده وب سایت هاستینگر دوست داریم:

 • ایجاد وب سایت مبتنی بر هوش مصنوعی: با وارد کردن یک توضیح ساده به سرعت یک وب سایت با هوش مصنوعی ایجاد کنید.
 • طراحی واکنش‌گرا: طراحی واکنش‌گرا را برای تجربه کاربری بهینه در دستگاه‌ها ارائه می‌دهد.
 • سازنده کشیدن و رها کردن: طراحی آسان و بدون کد با یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن کاربر پسند.
 • AI Logo Maker: یک لوگوی سفارشی در چند ثانیه با AI Logo Maker ایجاد کنید (برای امتحان رایگان در دسترس است).
 • هوش مصنوعی برای سئو: از ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود سئو استفاده کنید.
 • ابزارهای تجارت الکترونیک: به ابزارهایی دسترسی داشته باشید که برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین جامع طراحی شده اند.
 • تنوع الگو: از بین بیش از 100 قالب از پیش ساخته شده برای طراحی سریع و کارآمد وب سایت انتخاب کنید.

چه چیزی می تواند بهبود یابد؟

 • طراحی‌های پایه هوش مصنوعی: طرح‌های هاستینگر اولیه هستند و اغلب شبیه به سایر نسل‌های هوش مصنوعی هستند. بیشترین تنوع در تصاویر استفاده شده است.
 • AI رایگان محدود می شود: از آنجایی که این ابزار هوش مصنوعی با برنامه های میزبانی اولیه رایگان است، هوش مصنوعی مورد استفاده در مقایسه با مدل های پیشرفته تر محدود است.

🥈 چرا آن را انتخاب کردیم؟

هاستینگر هوش مصنوعی را برای بسیاری از وظایف مختلف برای سازندگان وب سایت به ارمغان می آورد. کاربران نه تنها می‌توانند وب‌سایتی را با آن بسازند، بلکه محتوای نوشتاری ایجاد می‌کند، لوگوهای ساده می‌سازد، به کارهای سئو با هوش مصنوعی کمک می‌کند، و با ابزارهای تحلیلی همراه است که معمولاً در ابزارهایی مانند این وجود ندارند – حداقل نه برای این نقطه قیمت.

هاستینگر برای چه کسی بهتر است؟

Hostinger AI Website Builder برای کسانی که به دنبال ساخت یک وب سایت با بودجه و بدون به خطر انداختن قابلیت ها هستند ایده آل است. Hostinger AI Website Builder همچنین برای مبتدیان یا کسب و کارهای کوچکی که خواهان فرآیند ایجاد وب سایت با هوش مصنوعی در یک پلت فرم سازنده سریع و قابل اعتماد هستند، عالی است. سازنده هوش مصنوعی و ابزارهای هوش مصنوعی داخلی ایجاد محتوا و طراحی سایت شما را ساده می کند.

3. Divi AI

🥉 بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت برای وردپرس

Divi AI یک سازنده وب سایت با هوش مصنوعی قوی برای وردپرس است که از قدرت هوش مصنوعی برای ایجاد وب سایت ساده استفاده می کند. این بخشی از Divi، افزونه صفحه‌ساز و قالب وردپرس دی وی است، و بهترین گزینه سازنده وب‌سایت هوش مصنوعی است که در حال حاضر برای وردپرس موجود است. Divi AI شامل یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی، نویسنده محتوا و موارد دیگر است. هوش مصنوعی Divi وب سایت شما را درک می کند و به آن اجازه می دهد محتوای مرتبط با زمینه و مطابق با نام تجاری شما تولید کند.

چیدمان، کپی، تصویر و تولید کد با عملکرد بالا با هوش مصنوعی

Divi AI یک ژنراتور طرح بندی داخلی دارد که یک ویژگی جذاب است. می‌توانید جزئیات کسب‌وکار خود و طرح بندی را که می‌خواهید ایجاد کنید به اشتراک بگذارید. هنگامی که درخواست خود را وارد کردید، Divi AI شروع به ساخت یک طرح بندی متناسب می کند. همچنین صفحه شما را با محتوا و تصاویر تجهیز می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و زنده شدن وب سایت خود را تماشا کنید!

با طرح بندی هوش مصنوعی Divi، شما یک طرح بندی استاندارد دریافت نمی‌کنید، بلکه یک طراحی صفحه سفارشی متناسب با نیازهای شما را دریافت می کنید. این طرح بندی‌های خلاقانه و ایجاد شده توسط هوش مصنوعی، پایه ای قوی برای سفارشی سازی آسان با استفاده از سازنده بصری Divi فراهم می‌کنند. این ابزار برای طراحان وب متخصص در نظر گرفته نشده است – با در نظر گرفتن همه ایجاد شده است.

Divi AI Image Generator می تواند به طور خودکار تصاویر دیدنی ایجاد کند – یک کلیک و تمام! همچنین می توانید با توصیف تصویر مورد نظر خود و انتخاب از بین سبک های مختلف تصویر، با هوش مصنوعی تصاویر تولید کنید.

حتی می‌توانید از مولد تصویر Divi AI برای اصلاح و تغییر تصاویر موجود استفاده کنید، که شبیه جادو است.

Divi AI Content Writer همچنین می تواند محتوا را تنها با یک کلیک به صورت خودکار تولید کند. از وب سایت شما یاد می گیرد و زمینه صفحه فعلی شما را درک می کند و از آن اطلاعات برای تولید محتوای جدید بر اساس تقاضا استفاده می کند. همچنین می‌توانید آنچه را که می‌خواهید درباره آن بنویسد برای Divi AI توضیح دهید، و هر تعداد جزئیات را که دوست دارید به هوش مصنوعی ارائه دهید.

Divi AI Content Writer

نه تنها می تواند محتوا را برای شما بنویسد تا در وب سایت خود از آن استفاده کنید، بلکه می تواند برای وب سایت شما نیز کد بنویسد. یک ماژول را در صفحه خود انتخاب کنید و از آن بخواهید که CSS را مستقیماً روی آن اعمال کند. یا، یک کد ماژول باز کنید و توضیح دهید که برای ایجاد چه چیزی به هوش مصنوعی Divi نیاز دارید، و روی راه حلی در JS، HTML و CSS کار خواهد کرد. این امکان حتی بیشتر به تنظیم دقیق وب سایت شما با راه حل های سفارشی با استفاده از هوش مصنوعی اضافه می کند.

ترکیبی از Divi AI و بسته‌های طرح‌بندی از پیش ساخته 320+ Divi به شما امکان می‌دهد تا به سرعت یک وب‌سایت کامل را راه‌اندازی و به سرعت اجرا کنید. مهم نیست که چه نوع وب سایتی را می خواهید بسازید، Divi یک طراحی دارد که برای شما مناسب است. هر کسی می تواند یک طرح بندی موجود را انتخاب کند و از هوش مصنوعی Divi استفاده کند تا آن را مال خود کند. در زمان کوتاهی، یک وب سایت کامل متناسب با کسب و کار خود خواهید داشت.

آنچه در مورد هوش مصنوعی Divi دوست داریم:

 • تولید محتوای هوش مصنوعی با یک کلیک: در حین ساخت وب سایت خود، به راحتی با یک کلیک محتوای هوش مصنوعی تولید کنید.
 • AI Layout Generator: طرح‌بندی‌های زیبا را بدون نیاز به کمی تلاش ایجاد کنید.
 • AI Image Generator: با استفاده از مولد تصویر پیشرفته هوش مصنوعی Divi، تصاویر زیبا و با نام تجاری را برای سایت خود ایجاد کنید.
 • ابزارهای اصلاح تصویر: تصاویر موجود را با سبک‌های تصویر هوش مصنوعی، پیام‌های متنی و ویژگی‌های ارتقاء مقیاس اصلاح کنید.
 • ایجاد کپی متنی: فوراً یک کپی مرتبط با متن را برای وب سایت خود ایجاد کنید.
 • ویرایش کپی هوش مصنوعی: با گزینه های ویرایش کپی هوش مصنوعی، محتوای نوشته شده را مانند یک حرفه ای بهبود بخشید.
 • درخواست‌های پیشنهاد محتوا: ایده‌های محتوای جدیدی را با استفاده از مولد سریع ابتکاری Divi AI ایجاد کنید.
 • کدنویسی AI: چه استفاده از CSS در یک ماژول یا ایجاد یک عنصر HTML/JS برای صفحه شما، هوش مصنوعی Divi می تواند آن را مدیریت کند.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

 • ویژگی‌های بیشتر ویرایش تصویر: امکان انتخاب بخش‌هایی از یک تصویر و درخواست از هوش مصنوعی برای ویرایش آن بخش از تصویر با یک اعلان، ویژگی‌های ویرایش قدرتمندتری را در فرآیند ساخت وب‌سایت به ارمغان می‌آورد.

🥉 چرا آن را انتخاب کردیم؟

وردپرس پر استفاده ترین نرم افزار برای ساخت وب سایت است. چندین ابزار هوش مصنوعی برای وردپرس وجود دارد، اما هیچ کدام به اندازه هوش مصنوعی Divi پیش نمی روند.

Divi AI برای چه کسانی مناسب است؟

هوش مصنوعی Divi برای هر کاربر وردپرسی که به دنبال استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای ایجاد وبسایت‌های خیره‌کننده با صفحه‌ساز بصری با کاربری آسان است، بهترین است. اگر یک کارآفرین پرمشغله یا صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، در زمان و هزینه ایجاد یک وب سایت حرفه ای با هوش مصنوعی Divi صرفه جویی خواهید کرد.

4. Framer AI

بهترین وب سایت ساز هوش مصنوعی برای طراحی خلاقانه

بهترین وب سایت ساز هوش مصنوعی برای طراحی خلاقانه

Framer AI یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی طراحی سایت است که به شما امکان می دهد روی طراحی خلاقانه وب سایت خود تمرکز کنید. این به شما امکان می دهد یک طراحی کامل وب سایت را با استفاده از یک پیام متنی ایجاد کنید. به Framer بگویید به دنبال چه نوع وب سایتی هستید، و سپس بنشینید و تماشا کنید که چگونه اولین پیش نویس یک وب سایت را ایجاد می کند.

طراحی با هوش مصنوعی، بدون کد، و رابط کاربری هوشمندانه

شما می توانید از آن برای ایجاد تقریباً هر وب سایتی استفاده کنید. رابط کاربری بصری به شما این امکان را می دهد که طرح های خود را با استفاده از یک سازنده بصری بدون کد مشابه با رابط ساخت وب سایت SaaS مانند Figma یا Webflow ویرایش کنید. حتی می توانید یک پروژه را در Figma شروع کنید و به راحتی آن را به Framer منتقل کنید.

طراحی با هوش مصنوعی، بدون کد، و رابط کاربری هوشمندانه

با استفاده از اعلان‌های متنی، می‌توانید از فناوری تولید هوش مصنوعی داخلی برای تولید محتوا (مانند نوشتن و تصاویر) برای سایت خود نیز استفاده کنید. این کار روند ساخت را بدون نیاز به استخدام یک کپی رایتر حرفه ای سرعت می بخشد. این پلتفرم با در نظر گرفتن عملکرد و سئو ساخته شده است، بنابراین می توانید یک وب سایت سریع با تمام ابزارهای سئوی هوش مصنوعی که برای راه اندازی سایت خود بر روی یک پایه خوب نیاز دارید، داشته باشید. این برنامه با برنامه های شخص ثالث محبوب مانند YouTube، Lottie، Eventbrite و SoundCloud ادغام می شود. Framer همچنین دارای ترجمه صفحه هوش مصنوعی با پشتیبانی چند زبانه داخلی است.

ترجمه با هوش مصنوعی در Framer

هنگامی که طراحی شما کامل شد، اگر می خواهید یک پروژه ساده ارسال کنید، می توانید سایت خود را به صورت رایگان منتشر کنید. یا می توانید به یک برنامه پایه ارتقا دهید تا سایت شخصی میزبانی شده خود را با دامنه سفارشی و CMS دریافت کنید. یک نسخه حرفه ای شامل تجزیه و تحلیل سایت داخلی و یک سایت مرحله بندی نیز می باشد. و اگر نمی‌خواهید از ابتدا شروع کنید، این پلتفرم شامل قالب‌های رایگان و ممتازی است که می‌توانید استفاده کنید.

آنچه در مورد Framer دوست داریم:

 • تولید وب‌سایت متنی: کل وب‌سایت‌ها یا عناصر خاص را با استفاده از اعلان‌های متنی ایجاد کنید و فرآیند طراحی را ساده کنید.
 • محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی: متن یا تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را برای سایت خود در پرواز ایجاد کنید و خلاقیت و کارایی را افزایش دهید.
 • رابط کاربری بصری: دارای یک رابط کاربری بصری مشابه Figma و Webflow است که آن را برای طراحان کاربر پسند می کند.
 • سئو و عملکرد: طراحی های وب سایت سازگار با سئو، واکنش گرا و بهینه شده با سرعت را ارائه می دهد و حضور آنلاین قوی را تضمین می کند.
 • انعطاف پذیری دامنه: از یک دامنه رایگان در Framer استفاده کنید یا دامنه خود را برای حضور در وب سفارشی شده اضافه کنید.
 • ابزارهای بازاریابی و تجزیه و تحلیل: شامل ابزارهای بازاریابی + سئو و تجزیه و تحلیل برای ردیابی عملکرد وب سایت و جذب موثر مخاطبان است.

چه چیزی می تواند بهبود یابد:

 • محدودیت‌های طراحی: برخی از کاربران احساس می‌کنند که توسط طراحی و قابلیت‌های کد Framer محدود شده‌اند که بر خلاقیت و انعطاف‌پذیری تأثیر می‌گذارد.
 • نیاز به دانش برنامه نویسی: راه حل های پیچیده تر به دانش برنامه نویسی اولیه نیاز دارند که می تواند مانعی برای بسیاری از طراحان باشد.
 • رابط ترسناک: یادگیری رابط و گردش کار دشوار است و برخی از کاربران بالقوه را از استفاده کامل از این ابزار قدرتمند باز می دارد.

Framer برای چه کسی مناسب است؟

Framer بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال ابزار هوش مصنوعی طراحی سایت هستند تا بتوانند روی بخش طراحی خلاقانه فرآیند ایجاد وب سایت تمرکز کنند. این شامل ترکیبی قدرتمند از ابزارهای طراحی وب و تولید هوش مصنوعی است. نتایجی که می توانید از چند خط متن بدست آورید چشمگیر است. و حتی اگر در طول مسیر نیاز به تنظیم محتوا دارید، طیف گسترده ای از ویژگی های طراحی آن برای تکمیل کار کافی است. دارای بسیاری از ویژگی‌های ضروری برای ساخت سایت است و در عین حال ویژگی‌های نوآورانه (مانند Figma to Framer) را نیز به همراه دارد که ساختن با Framer را برای طراحان جذاب می‌کند. Framer همچنین به طور فعال با نسخه های جدید و به روز رسانی های چند بار در ماه توسعه یافته است.

5. Durable

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت برای مبتدیان

بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت برای مبتدیان

Durable یک سازنده وب سایت هوش مصنوعی است که برای مبتدیان ایده آل است و توانایی ارائه کل وب سایت با کپی و تصاویر را در چند ثانیه فراهم می کند. اگرچه نسبتاً جدید است، اما به یک راه حل مناسب برای مشاغل کوچک و مبتدیانی تبدیل شده است که می خواهند یک حضور آنلاین سریع داشته باشند. این پیچیدگی ایجاد وب سایت را از بین می برد و آن را با سرعت و اتوماسیون محض جایگزین می کند. تنها با سه دستور ساده، یک وب سایت کاربردی متناسب با هویت برند خود دریافت می کنید.

وب سایت ساز هوش مصنوعی برای نسل پیشرو

هنگامی که وب سایت ساخته می شود، که می تواند نسبتاً سریع انجام شود، Durable ابزارهای عالی هوش مصنوعی را برای بهبود طراحی و محتوا در لحظه ارائه می دهد. همچنین می توانید سایت خود را با استفاده از ابزارهای سئو داخلی و سایر ویژگی های بازاریابی بهینه کنید. در حال حاضر فاقد ویژگی‌های تجارت الکترونیک است، اما می‌توان آن را با یک سرویس خارجی جفت کرد تا این کار را انجام دهد.

Durable هیجان‌انگیز است زیرا CRM داخلی آن باعث می‌شود تولید سرنخ به‌خوبی انجام شود. کاربران می‌توانند از جمع‌آوری سرنخ‌ها در فرم‌های وب خود به برنامه‌ریزی توسعه فروش در Durable بروند. همچنین صورتحساب ارائه می دهد تا صاحبان کسب و کار بتوانند از سرنخ به درآمد در داخل یک پلتفرم برسند. این به کاربران یک گزینه هیجان انگیز برای ادغام ابزارهای WI، وب سایت، CRM و صورتحساب در یک پلتفرم می دهد.

سرعت استفاده از Durable

Durable یکی از بی دردسرترین جریان های کاری ایجاد وب سایت را در بین ابزارهای موجود در این لیست دارد. از صنعت، موقعیت مکانی و نام کسب و کار شما برای تولید خودکار وب سایتی با محتوا، تصاویر و حتی نقشه مکان کسب و کار استفاده می کند.

سرعت استفاده از Durable

نیاز به دانش کدنویسی، مهارت های طراحی یا حتی دانش اولیه وب سایت را از بین می برد. سرعت و سهولت Durable هنگام راه اندازی یا اجرای یک وب سایت کسب و کار کوچک بسیار ارزشمند است.

بر اساس آزمایش های ما، احتمالاً می‌خواهید برخی از تصاویر و محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی را به دلیل مرتبط بودن آنها عوض کنید. اما به غیر از آن، Durable یکی از سریع ترین سازندگان وب سایت هوش مصنوعی است.

آنچه در مورد Durable دوست داریم:

 • ایجاد وب‌سایت مبتنی بر هوش مصنوعی: با استفاده از یک دستور سه مرحله‌ای ساده که توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود، بدون زحمت یک وب‌سایت کامل در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.
 • تولید محتوای آغازین: به طور خودکار محتوای اولیه قابل اجرا، از جمله عبارات و تصاویر را تولید می کند، که می تواند با ابزارهای هوش مصنوعی بیشتر اصلاح شود.
 • ابزارهای تجاری یکپارچه: همراه با CRM داخلی، ابزارهای تجزیه و تحلیل و سئو برای مدیریت جامع وب سایت.
 • CRM با هوش مصنوعی: شامل یک CRM کسب و کار کوچک با ابزارهای هوش مصنوعی برای مدیریت مکالمات مشتری است.
 • Google Ads Writer: می تواند به Google Ads متصل شود و محتوای نوشتاری برای تبلیغات اجرا شده در پلتفرم ایجاد کند.
 • AI Blog Post Writer: ابزارهای هوش مصنوعی Durable به ایجاد محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی کمک می کند تا وبلاگ شما را با محتوا پر کند – قبل از انتشار مطمئن شوید که خوب و قابل اعتماد است.

چه چیزی می تواند بهبود یابد؟

 • بدون پشتیبانی تجارت الکترونیک: هیچ ابزار تجارت الکترونیک معناداری خارج از صورتحساب برای مشاغل مبتنی بر خدمات وجود ندارد.
 • انتخابگر تصویر استوک هوش مصنوعی: با استفاده از هوش مصنوعی تصاویری ایجاد نمی‌کند، اما تصاویر استوک با هوش مصنوعی را برای طرح‌های خود انتخاب می‌کند.

Durable برای چه کسانی بهتر است؟

هوش مصنوعی Durable یک پلتفرم مبتدی پسند و قابل اعتماد برای کسانی است که می‌خواهند یک وبسایت تجاری راه‌اندازی کنند، بدون اینکه کار قانونی زیادی داشته باشند. اگر شما یک مبتدی، یک صاحب کسب و کار کوچک، یا حتی فردی هستید که در حال انجام کارهای جانبی هستید، این بلیط شما برای مشاهده آنلاین است. برخلاف پلتفرم‌های سنتی که به یک منحنی یادگیری شیب‌دار نیاز دارند، هوش مصنوعی Durable به شما امکان می‌دهد تا با دویدن به زمین ضربه بزنید.

به پایان این مقاله رسیدیم، امیدواریم که بهترین هوش مصنوعی طراحی سایت را پیدا کرده باشید. همچنین در حال حاضر بهترین راه برای طراحی، طراحی سایت با وردپرس است. و پیشنهاد می کنیم برای تسریع این روند از سایت آماده استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *